Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin sértő nem felajánl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin sértő nem felajánlani a fizetést?

Figyelt kérdés
Az eddigi párjaim nem csak az első randikon, de utána is nagyvonalúak voltak. Tudom, hogy nem várhatom el a későbbiekben, hogy mindent álljon a másik, de az első néhány randin hagyni szoktam(persze csak ha folytatni akarom én is), gondolván neki is jó, hogy hagyom úriemberként viselkedni. Egy srác randira hívott, korábban is ismertem. Szóval elmentünk kávézni és sütizni, utána fizetéskor pedig szinte esélyt se adott, hogy felajánljam a felezést(bár nekem egyértelmű volt, hogy ő állja). A randi nagyon jó volt, sokat beszélgettünk, hamar egy hullámhosszra kerültünk. Később írt, hogy ő is jól érezte magát, de furcsának találja, hogy nem fizettem a felét, mert ő nem akar olyan barátnőt, aki kihasználja. Értem a srácot, de nem gondoltam kihasználásnak, ennyire egy barátnőmet is simán meghívom, ha úgy adódik. Ő akar folytatást, nekem viszont elvette a kedvemet, hogy így felhánytorgat egy ilyen semmiséget. Vagy nincs igazam?

2018. máj. 27. 12:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én felpontoztam az ötös választ.

Mondjuk első randin az jön be, ha nem fogadja el, a másodikon pedig én hívom meg, ezt közlöm is vele. "Okés, de a következő randit én állom."

De olyan is volt már, hogy az első kávéra ő hívott meg, aztán olyan jól dumáltunk, hogy egyszer csak közöltem, hogy iszom még egy kávét, meghívom a kövire.

N

2018. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!