Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, lehet kizáró ok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lehet kizáró ok, hogy a férfi mit szeret ( könyv, film, zene)?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, lehet. Hiszen, ha nagyon eltérő az ízlésünk ezekben, akkor nem tudom elképzelni a továbbiakat.
2018. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

A zárójelben felsoroltak közül egyik sem olyan, amit nem lehet kompromisszummal összekötni.

Könyv, egyéni dolog.

Film, lehet ilyen olyan filmeket nézni, hogy mindenki jól járjon.

Zene, úgyszintén megegyezés tárgyát képezi, hogy mi szóljon hangosan.


Azonban, ha pl. az egyik fél inkább aktívabban tölteni a szabadidejét, a másik fél inkább punnyadna, na ott lehetnek nagyobb problémák.

2018. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Önmagában nem, de ezen a területen is kiütközhet olyan dolog, ami viszont már nagyon is. Például ha az Dörmögő Dömötör a kedvenc olvasmánya, valószínűleg nem vagyunk szellemileg egy szinten.
2018. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Maximum nagyon extrém esetben, de normál kereteken belül, pl. ha ő a disco zenét szereti én meg a punkot, ez nálam nem kizáró ok.
2018. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Őszintén, most miért lett leszavazva a 2. válaszom?


H..lye lepontozó, legalább indokolnál!

2018. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor van gond, ha az ízlése alapján ítél meg másokat. Ha mondjuk tetszik egy túl mainstream szám, akkor már utolsó szar agymosott vagyok - az ilyet nem szeretem, az ilyen sznoboskodást.
2018. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt én is. Mint mikor a Tankcsapdára mondták, hogy túl népszerű. Majdnem mondtam, hogy csináljon saját zenét.
2018. máj. 31. 23:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehet.
2018. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Azért vannak olyan könyvek, filmek, zenék, ami gyanakvásra adhat okot... Pl nem szívesen lennék közelebbi kapcsolatban egy olyan férfival, akinek a Mein Kampf a kedvenc könyve. Az is elég gáz, ha valaki férfi létére csöpögős romantikus filmeket néz, vagy tini pop slágereket hallgat. Azzal semmi gond nincs, ha őt mondjuk a történelemről szóló könyvek érdeklik, én meg regényeket szeretek olvasni, vagy ha ő az akciófilmeket szereti, én meg a drámát, ameddig kibírja, hogy ne szólja le az én ízlésemet (ahogy én sem szólnám le az övét) és ameddig nyitott arra, hogy néha megnézzen egy olyan filmet vagy elolvasson egy könyvet, ami szerintem tetszene neki (ahogy én is nyitott lennék az ő ajánlásaira).
2018. jún. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!