Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek volt netes társkeresőrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt netes társkeresőről származó randiról azonnali vonzódás?

Figyelt kérdés
Értek itt testi-lelkit. Volt pár randim, nagy részén elég jól elbeszélgettünk, de egy kivételtől eltekintve nem éreztem, hogy újra találkozni szeretnék velük. Azzal az eggyel úgy éreztük, mintha ezer éve ismernénk egymást, testileg-lelkileg, de a körülmények miatt nem tudott működni. Azóta senkivel nem érzek így. Hagyjam egy időre vagy reménykedjek tovább és találkozzak másokkal?
2018. jún. 2. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem adj időt magadnak, míg elfelejted azt az illetőt. Egyébként miért nem lehettek együtt?
2018. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de sajnos amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen ment. De reményt adott, hogy létezik ilyen :)
2018. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen, 3 hónapja, de külföldön él és nem jöttünk össze😞Soha senki ennyire nem fogott meg. Hát, túl kell lépni, majd lesz más, aki megfog :)
2018. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt! Volt netről 3-4 több hónapos kapcsolatom is. A leg kellemesebb:badoon ráîrtam szombat délután 2-3közt egy lányra,este 6kor már nem tudtuk elengedni egymást, egy parkban padon ülve.Ott nem volt napokig hetekig beszélgetés, adatlap alapján szimpátia ,találkozó szikra...gondolon pont az ellenkezőjét akarta kiküszöbölni,hogy időt szánunk egymásra de nincs vonzalom.
2018. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok,másik lánnyal hetekig beszélgettünk lelkileg annyira beindîtott,hogy úgy éreztem ha találkozom vele mélyen a szemébe nézek egy fél mondat,hogy erre vártam már hetek óta és megcsókolom.
2018. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nahát, akkor nem vagyok egyedül a helyzetemmel :( Olyan szintű azonnali vonzódás volt, hogy fél óra után már nem tudtuk egymást elengedni, csak 8x találkoztunk kb, de a kezemet soha nem tudtam levenni róla, mikor beszélt, csak figyeltem az arcát, és nem hittem el, hogy valaki ennyire tökéletes és engem akar.

Sajnos a körülmények miatt nem tudott volna egy évnél tovább tartani az egész, mivel ő a világ másik felére megy ki tanulni, én pedig több ok miatt nem tudtam volna vele menni.

Lehet, hogy tényleg hagynom kéne egy darabig az ismerkedést, mert egyelőre mindenkit hozzá hasonlítok.

2018. jún. 2. 16:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem sokszor találkoztam netről, de akivel nem volt meg rögtön a vonzalom, azzal később se lett. Nem muszáj ezért feladnod, nyugodtan találkozhatsz másokkal is, mert előbb utóbb biztosan jön egy olyan, akihez vonzódni fogsz. Viszont ha úgy érzed, hogy szeretnél egy kis szünetet tartani, akkor hagyd egy kis időre.
2018. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pár óra chat után tudtuk hogy összetartozunk....4 éve volt ennek lassan. Tavaly beteg lett de reménykedtünk, esküvőre készültünk. Igazi szerelmem igazi lelki társam volt, imádott. De 2 hete sajnos a szervezete feladta :-(
2018. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Istenem, nagyon sajnálom :( Rák vitte el?
2018. jún. 6. 12:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, áttéttes daganat :-(( sosem fogom feldolgozni :-(
2018. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!