Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akar semmit akkor megis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar semmit akkor megis miert keres?

Figyelt kérdés
Sokszor felkeres egy srac mar lassan egy eve.. sokszor osszefutunk csak ugy veletlen. Lefekudtunk mar, tehat nem arra megy. Illetve volt hogy csak ugy ott aludtam nala. Beszeltunk komoly dolgokrol elmondta, nagyon kedvel es tetszek neki, de nem akar komoly kapcsolatot. Felfogtam, engem kicsit azert bant. A kesobbikben ezt tud valtozni? Mit tegyek hogy ez valtozzon?
2018. jún. 9. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Szexelni akar megint, ha nem esett volna le.
2018. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Barmit csinalhatsz, a fejedre is allhatsz, ha egyszer nem akar veled semmit. Hiaba fekszel meg le vele 50x, hiaba taktikazol, akkor sem. De majd ugyis ezt fogod tenni, aztan majd sirsz, ha talal olyat, akivel akar komolyat. O megmondta, tessek megerteni.
2018. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De, szexre megy.Ismétlést akar addig, amíg nem találja meg azt a nőt, aki jó lesz komoly kapcsolatra is.
2018. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!