Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lett volna a helyes? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett volna a helyes? Mit kellett volna mondanom?

Figyelt kérdés
Randiztam egy totál jó pasival. Legalábbis annak hittem míg nem randiztunk. Jóképű, sportos, igényes, ápolt. Aztán a randevún állandóan csak magáról beszélt... Be nem állt a szája, csak lökte, hogy ő így, meg ő úgy... Én meg egyszerűen meguntam hallgatni, és akaratlanul elkezdtem valószínűleg grimaszolni, vagy ilyesmi. Rákérdezett, hogy mi a gond, én meg már ittam is egy kicsit, és kicsúszott a számon, hogy "Kicsit untat, hogy csak magadról beszélsz."
2018. jún. 10. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
És mi jött ezután?
2018. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elszégyelltem magam, és odadobtam a kajám árát azzal, hogy mennem kell. Eléggé fura arcot vágott, de újra randizni akar.
2018. jún. 10. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nagy ügy, legalább nem ültél ott feleslegesen tovább. Ráadásul ahogy írod, a partner újra találkozni akar, szóval lehet tetszett is neki az őszinteséged.
2018. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NDSM ***** válasza:
38%
Szerintem ne fogadd el a meghívást! Ha az első randin se kíváncsi rád, akkor mikor lesz az? Mivel "jó" pasi valószínűleg nem igazán érdekled, de kalandnak jó lennél.
2018. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

NDSM, nem értek egyet veled!


A mi első randink is pontosan ilyen volt, a párom csak magáról beszélt, folyamatosan a munkájáról. Én sem akartam második randit, de aztán úgy alakult, hogy mégis lett. És nem bántam meg, mert pár hét alatt kiderült számomra, hogy semmi önbizalma nincs és azzal akart lenyűgözni, hogy a nem kis felelősséget kívánó munkájáról beszélt. Amögött az ember mögött egy igazi, törődő társ van, akire mindig, mindenben számíthatok.

2018. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%

#4 Egyetlen infó alapján elég gyorsan ki lett következtetve, hogy egy önző gyökér a férfi. Simán lehet, hogy csak imponálni akart, izgult, nem akart csendet, régen randizott, megakarta fogni a másikat, alapból sokat dumál, más randin azt hozták fel neki, hogy nem beszél eleget magáról, túlságosan belelendült vagy valamiért nem vette észre magát (pl. úgy érezte gyorsan repül az idő), akármi.


Persze lehet tényleg csak kalandot akar, ez is benne van. Csak azt ennyiből nem fogod megmondani, főleg úgy, hogy ott sem voltál.

2018. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy idegességében beszélt folyton magáról. Láthatóan nem sértődött meg, így én adnék neki második esélyt. Nem mondtál semmi rosszat, picit nyers voltál, de megesik.

Párom ennél rosszabb volt az első pár beszélgetés közben, mert annyira nem tud csajozni, hogy az hihetetlen. De 2 és fél éve együtt vagyunk, és sose volt még ilyen odaadó, kedves párom. Megbántam volna, ha elszalasztom.

Szóval nyugi, ha gondolod, adj neki még esélyt, ha nem, akkor csak lapozz, ne rágd magad rajta.

2018. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!