Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan akadok ki ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadok ki ha nem köszönt fel születésnapomon a férfi akivel 2 hónapja randizok?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja randizok egy pasival, már eljutottunk a szexig is, én úgy éreztem, hogy ebből komoly kapcsolat lesz. Az ő születésnapja sem régen volt, fel is köszöntöttem. Ő viszont elfelejtette mind a pár héttel ezelőtti névnapom mind a mostani születésnapom, pedig tudja, mert megbeszéltük. A névnapomat meg is jegyeztem humorosan, hogy elfelejtette, de nem igazán kapcsolt még egy fagyit sem vitt el enni. A születésnapomat már nem is mondtam, mert nagyon felhúztam magam a történteken. Sok a dolga, problémája de nem hiszem, hogy ennyire feledékeny és ennyire nehéz 1 üzenetet írni . Úgy érzem nem is vagyok fontos számára csak szórakozik. Jogos ha nekem ez egy mérföldkő és lehet nem akarom ezt a kapcsolatot folytatni vagy csak hiszti?

2018. jún. 14. 14:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Születésnapján ráadásul egy apróbb dologgal meg is ajándékoztam.
2018. jún. 14. 14:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

" Úgy érzem nem is vagyok fontos számára csak szórakozik."


Akkor mi is a kérdés?

De azért szexre jó vagy neki. :)

2018. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bátran szakíts vele, nem fogja megrázni.
2018. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi ilyen is marad, ha már az elején sem töri magát.
2018. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ebből komolyabb dolog lesz, csak te gondolod. Kívülről nézve elég egyértelmű, hogy az ő részéről ez csak egy szimpla szexkapcsolat.
2018. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk külön örülök, ha az emberek elfelejtik a szülinapom, meg a névnapom, meg a hasonló marhaságokat, de ha te szeretnéd, hogy megemlékezzenek róla az emberek, akkor persze, hogy jogosan esik rosszul. Főleg, ha jelzed is neki, és akkor se kapcsol...

Engem nem érdekelnek az ilyen ünnepek, de ha tudom, hogy valamelyik szerettemnek fontos, akkor képes vagyok emlékezni rá, és felköszönteni. Ha valaki ennyit nem tud megtenni, mikor tudja, hogy a másik szeretné, az nem hinném, hogy túlzottan fontosnak tartaná azt a másik embert...

2018. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem jól esett volna és fontosnak tartottam, mert azt hittem jelentek ennyit, se nyilvánvalóan nem.
2018. jún. 14. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot!

Na akkor mehetünk is randizni.

Virág,csoki,vagy mind2?

2018. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én példáúl nehezen tudom megjegyezni a dátumokat. És ezért a születés napokat is. De nem igazán tudtam ellene mást tenni mint hogy feljegyzem
2018. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én olyanokat is felköszöntök FB-n, akikkel nem is szoktam beszélni. Hát még azt, akikkel néha igen vagy barátok vagyunk. Ha valakivel 2 hónapja randizok és többet szeretnék tőle, mondjuk valami komolyat, akkor Ő mind az említett emberek felett állna egy kicsivel. Esélye nincs, hogy elfelejtsem a szülinapját. Szóval...
2018. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!