Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy nő, akit nagyon megkedveltem. Az egész pár hónapja kezdődött. Épp szakítottam a volt barátbőmmel, mikor valahogy összeismerkedtem ezzel a nővel. Korábban csak látásból ismertem. (Nagy cég, sokan dolgozunk ott)

Nekem akkor eszem ágában sem volt új kapcsolatba kezdeni. Rendbe akartam hozni az életem... Valahogy beszélgetni kezdtünk, jó volt mert megnevettetett. Kicsit flörtöltem is vele, ami láthatóan tetszett is neki. Mivel másnap már odajött hozzám beszélgetni. Nem tartalmas beszélgetésekre kell ezalatt gondolni, hanem sokszor csak párszavas hogyvagyokra...

Van h odajön picit, van h siet, de már messziről integet...

Bejelöltem facebookon. Írtam is neki, de én nem vagyok az a nagy netdumás. Viszont ott is jól elbeszélgettünk. Nem túl sűrűn, de mostanában kb hetente ráírok hogy mi van vele? (Utálok neten beszélgetni)

Személyesen mint írtam szokott keresni pár szó erejéig. Neten viszont ő még sosem. Ha neten próbálok bókolni, flörtölni nem nagyon reagál rá semmit. Inkább poénra veszi.


Kb 3 hónapja ismertem meg. Az elején eszembe sem jutott h több is lehetne, bár nem is álltam volna rá készen a szakítás miatt. Volt pár hét, amikor nem volt dolgozni. Ez alatt már ismerősöm volt faceen, de akkor még csak egyszer írtam rá, és még nem is éreztem azt igazán, hogy új kapcsolatba akarok kezdeni. Mostanra nap mint nap egyre jobban megkedvelem, de még az önbizalmam nem a régi. Félek randira hívni, mert

-jó hogy van, aki miatt örömmel megyek be dolgozni, mert lehet h látom

-van kiről álmodozni, ami kicsit eltereli a figyelmem az exről

-kellemetlen helyzeteket eredményezhet a munkahelyen


Ő nagyon sokat van fent facebookon. Mégsem írt még egyszer sem, viszont ha írok akkor jó beszélgető partner.

Feltűnt kicsit, hogy mikor megismertem sokkal lelkesebb volt, mikor meglátott. Mostanra már észrevehetően csökkent az öröme, lepkesedése mikor meglát vagy odajön.


Ti mit tennétek? Elhívnátok randira?


Ui.: Ő azt hiszem nem tudja hogy az előtt szakítottam, mielőtt őt megismertem. Nem tudja h van-e valakim vagy sem. Bár gondolom sejti h nincs. Én abból gondolom h szingli, mert ez van kiírva neki facebookon. Ami azért nem jelent száz százalékos biztonságot.


Mit tennétek?


Én közzel harminc, a nő kb 25.



2018. jún. 17. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, elhívod, ha nem érdekel, nem hívod. A többi meg csak akkor derül ki, ha adsz egy esélyt a dolognak.
2018. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hivd el csak igy vicceskedve valahova. Ne olyan komoly helyre, csak teszteld. Esetleg seta vagy elkiserni a kozeli boltba vagy barmi. Latni fogod, hogy orul-e ennek vagy sem. Ha visszautasit, akkor is poenosan zard le, hogy nem baj, a munka az elso stb. Es akkor utana sem lesz kinos. A lenyeg, hogyha latja a lazasagod, nem lesz feszko. Ha meg igent mond, beszelgess vele egyet felszabadultan, es utana kis lepesekkel haladhatsz majd elore. Egy idő utan esetleg valami komolyabbra is elhivhatod. A lényeg, hogy olvass a testbeszedebol. Abbol kiderul minden
2018. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, hivd el egy randira ;)
2018. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elhívnám talizni. Nincs rosszabb, mint azon agyalni: „meg se próbáltam”
2018. jún. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!