Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakran láttok magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran láttok magas vékony srácokat átlagos magasságú de husisabb lánnyal?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, mennyire "furcsa"-e. Tudom, nem számít, hogy mit gondolnak mások, a lényeg, hogy jól meglegyenek egymással a felek :) de most engem érdekel, ki hogy látja azt, ahol a lány teltebb a fiúnál (ugyanakkor a súly tekintetében nagyjából ugyanott vannak, a srác magassága miatt)

2018. jún. 20. 07:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok és tejesen nyugodt hangulatban, bár kétségkívül szarkasztikus hangnemben írtam, amit írtam. Neked akartam segíteni, hogy ne mások véleménye tegye jobbá vagy rosszabbá a napodat. Engem cseppet sem érdekel mások véleménye, és hogy nekik mi a fura, és ezt javaslom neked is.


És komolyan érdekel, hogy te is figyelgeted az embereket és osztályzod, hogy hány összeillő vagy fura párt látsz? Ítélkezel is? Mert akkor jogos az aggodalmad, hiszen mindenki magából indul ki....


Ha nem vagy ilyen, ne is legyél és ne törődj vele, légy boldog.

2018. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Első, a tiedet külön :D (asszem' egyet értünk abban, hogy korán volt még).


Nem szoktam én sem "osztályozgatni" a párokat, nem erről van szó. Csupán megfordult a fejemben, hogy van-e az embereknek erről véleménye. Egyébként most ha azt nézzük, 9 ember válasza alapján ez nem számít, viszont az életben kerültem olyan helyzetbe már, hogy hallottam, hogy kibeszélik így a másikat. És nem feltétlenül idegenekre gondolok, hanem mondjuk osztálytársra. Lehet, hogy én nem nőttem ki még a tinikorból (mert suliban volt ilyen, kábé minden tesi óra előtt), és beképzelem magamnak, hogy az embereket tényleg érdekli, miközben valószínűleg mindenkinek megvan a maga gondja/baja.

Ugyanakkor én azt nem akarom tagadni, hogy ha mondjuk buszon (vagy bárhol) látok egy párt, és jól mutatnak együtt, vagy van bennük valami különleges, akkor megnézem őket rendesen.

Még az idős néniket/bácsikat is megnézem, amikor egymás kezét fogva sétálnak, mert olyan aranyosak. :D

(Talán nekem is olvasnom kéne inkább)


Egyébként csak felmerült bennem a kérdés, mert annak ellenére, hogy nem pásztázom a tömeget, csak ilyen párokat keresve, azért gondolom, emlékeznék ilyenre.


Nem feltétlen arra gondoltam amúgy, hogy így, idegenként mi az ember véleménye, ha lát egy ilyen párt, hanem inkább úgy, hogy nem zavaró-e ez egy párkapcsolatban (a feleknek). Oké, tudom, most ide megint illik az, hogy ha az, akkor ne legyenek együtt. De azért valamilyen szinten szerintem lehet kezelni az ilyen jelleg problémákat szerintem. Variálva a kérdést, például: Ti nektek akadály lenne az ilyen felállás egy párkapcsolatban?

2018. jún. 20. 15:11
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Magas nem vagyok, de vékony igen, és nekem a husis, telt nők tetszenek. Sosem foglalkoztam mások véleményével, de olyan már volt, hogy a barátnőm azon problémázott, hogy mások vajon mit gondolnak rólunk, amikor meglátnak.
2018. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!