Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy szuper kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szuper kapcsolatom, de olyan vonzalmat érzek egy másik pasi iránt mint még soha. Valakinek ismerős?

Figyelt kérdés
Már két éve együtt vagyunk a barátommal és nagyon szeretjük egymást. Kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, egyedül a nagy korkülönbseg az ami talán a jövőben problémát fog jelenteni. Pár hete megismertem valakit(aki korban talán jobban illene hozzám), és már 3x véletlenül összefutottunk. Beszélgettünk egy kicsit, de nem volt semmi,( Nem áll szándékomban megcsalni a barátom) viszont azt kell mondjam, hogy valami olyat érzek iránta így is hogy még alig ismerem mint még soha. Nagyon sokszor eszembe jut és mikor múltkor kicsit "ÚGY" rám nézett akkor el tudtam volna olvadni. Ezen kívül nagyon hasonló mint én és jól megértettük egymást. Nagyon erős vonzalmat érzek iránta és ez most valahogy összezavar, hiszen most..pont most hogy van egy szuper kapcsolatom nem gondoltam volna hogy valaki ilyen érzelmeket ki tudna váltani belőlem. Volt már valakinek ilyen élménye/tapasztalata ? Mit csináltatok ilyenkor?

2018. jún. 21. 22:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát őő,.. én is ezen az alapon, hogy scak fellángolás, uyganezt csináltam, amit tanácsoltak: vártam, hoyg elmúljon, kerültem és csa minimálisan voltunk kontaktba, meg minden.


Aztán több, mint 1 év(!) eltelt már, és ez idő alatt csak szakaszokra sikerült őt elfelejtenem, 1-1 találkozás visszadob. Kezd picit totál elegem lenni az egészből, mert fontos a párom és nem dobnám el, pláne nembántanám őt, ezért nem mutatom senkinek ezeket, de lelkileg sokszor voltam emiatt belül mélyponton.

2018. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen miatt kérdést kell kiírni hát nem is tudom....

Ha szuper lenne a kapcsolatod, akkor nem éreznél olyat a másik iránt mint most.

Nem egyszerű ez a párkapcsolatosdi ugye?

Szerintem ne verd át magad, meg a jelenlegi párod sem.

2018. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mégsem olyan szuper a kapcsolatod. Ha igazàn szeretnèd a pasidat, semmi olyat... nem éreznél a màsik irànt.


Pàr éve én is megismertem egy pasit ( új munkatàrs), aki amúgy pont az esetem lett volna. Együtt dolgoztunk, sokat beszélgettünk munkàról, egyebekről, pàr hét utàn pedig egyszer csak szerelmet vallott ès meg akart csókolni de nem engedtem. azonnal egyenesen hatàrozottan visszautasítottam! Mert max kezdődő baràtsàgon kívül semmit nem éreztem irànta. Ugyanis a férjemet szeretem. Ez ennyi.

Pedig normàl esetben, ha szingli lettem volna, meg ha neki nincs csaja.... Akàrmi lehetett volna. De semmilyen èrzelem, se vonzalom nem volt bennem irànta mert ilyesmiket màs irànt éreztem. A szerelmem irànt.


Ha nàlad a 2. Pasi irànt kialakult valami, akkor az 1.-t nem szereted igazàn.

2018. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Előző, ha megengedte magának, hogy csókot kezdeményezzen, akkor nagyon félreérthetően viselkedhettél vele.
2018. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó. Szerintem nem voltàl ott. Semmi félreérthető nem volt. Tudta hogy férjnél vagyok, ès azt is tudta hogy baràtnője van. Szóval ne àlljak szóba, ne beszélgessek a munkatàrsaimmal csak mert valamelyik esetleg többet képzelhet bele? Így gondoltad? Remélem vicc...
2018. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is sok férfi barátom van és szakmámból adódóan kizárólag férfiakkal dolgozok együtt, de ilyen helyzetbe még soha nem kerültem, mert nem viselkedtem félreérthetően. A barátnőm, aki viszont boldog boldogtalannak flörtöl és teszi a szépet, midnig. Aztán ő is fel van háborodva, hogy pedig ő semmit nem csinált, mégis le akarják kapni. Igen, mert előtte 3 hónapig szűzkuváskodokott vele..
2018. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az a baràtnőd....nem én. A szimpla beszélgetés még nem flört és pont. Az, hogy valaki többet làt ebbe, nem az én hibàm. Egyébként szerintem szimplàn csak félre akart dugni a pasi. Mint mondtam baràtnője volt. A férjem mellett ez volt a màsik ok amiért nem engedtem, hogy történjen köztünk bàrmi. Ugyanis ÉN szingliként sem kezdenék foglalt pasival.
2018. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 14 nem mindenki olyan, mint a barátnőd, tudod léteznek olyan férfiak is ám, akik gátlástalanok és ott nyomulnak és qrnak félre állandóan, ahol tudnak. Meglep, vagy mi??


Nekem is sok férfi kollégám van, mind megdugna kb, szexuálisan poénkodnak, holott én haamr rövidre zárom, sosme teszek nekik kétértelmű megjegyzséeket sem, mégis volt, hogy b valami miss p*tsának éreztem magam, mert bementem fél órára és végig 3-an csapták a szelet...


Plusz egy sztori: Régen barátnőimmel mentünk egy buliba, a helyen találkoztunk pár szaktársunkkal. Köztük egy srác, aki már akkor is észrevettem, hogy nézeget engem, mikor közben összejött a barátnőmmel. Most is együtt voltunk. Egyszer csak elestem, mert emgcsúsztam, mind nevettünk. A srác meglátott bentről, és kint mindenki előtt megölelt, hogy jól vagyok-e? MOndom perzse. Közben tök közel volt az arca és nézett a szemembe, konkrétan mint aki le akart kapni ( volt benne pia) . Ezt mind a barátnőpm előtt(!), akivel addigra már szakítottak, mert semmibe vette.. Másik barátnőm is észrevette a jelenet, benyögött egy meglepő "Öööö?" reakciót, majd sosem bezséltünka témáról.


Szóval igen, van, aki flörtölget, és azért találják be, van, aki nem, de így is betalálják. Én is az utóbbi vagyok, nem egyismerősödből kell kiindulni, mert nem egyfélre ember van...


Hozzátezsem én kapcsolatban lévőként akkor sem kapnék le senkit, ha tetszene, míg mások láthatóan nem csinál ebből problémát.

2018. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ÉS olyna is volt, hogy a csávó kapcsolatban volt, mindenki tudta. Akkor találkoztunk mi ketten eőször(!!! tehát véletlenül sem szűzqrváskodtam én sem), és az elejétől fogva gátlástalanul nyomult és jött rám, holott mindenki látta, hogy rám van állva, és mindenki tudta, hogy nője van.. (Én csak közben tudtam meg, mert már direkt felhozták a témát, hogy mi van a csajával..)


TEhát nem kell mindenkinek tennie magát, hogy betalálják kapcsolatban léső vagy szingli emberek. ;)

2018. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!