Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek feladjam ennyinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek feladjam ennyinél vagy ne? És ha nem akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal és minden jól ment. Másnap elhívtam kajálni és azt mondta hogy ráér majd estére "fáradt" lett. Szóval visszautasított de nagyon kedvesen beszélt velem egész idő alatt és sose mondta hogy nem akar eljönni csak hogy fáradt és nem biztos.

A beszélgetésünket azzal zártam hogy remélem jól van és ha valaha úgy érzi írjon.

A barátom akivel megismertem azt mondja hogy ne hagyjam mert bejövök neki szerinte.


2018. jún. 22. 14:37
 1/5 A kérdező kommentje:

A beszélgetésünket azzal zártam hogy remélem jól van és ha valaha úgy érzi írjon. Erre pedig ezt írta hogy:

Oki:) Köszönöm)

2018. jún. 22. 14:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz tovább. Ha neki is szimpatikus vagy, akkor bele fog menni a randiba.
2018. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamu, csak hitegetni fog továbbiakban is röhejesebbnél röhejesebb indokokkal koccol majd le
2018. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elköszönnék tőle azzal a szöveggel, hogy úgy érzed, nem akar veled lenni igazán. Ha tévedsz, keresni fog, ha nem tévedsz, akkor nem fog.

De nem fog, érződik, hogy nem akar megbántani, ezért ilyen finoman dobott, ami egyébként a legsunyibb gerinctelenség, mert így nem tudod lezárni, hogy nem egyenes és nem egyértelmű, hogy vége...

2018. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:

Szerintem ennyinél még nem kellene feladnod. Ez a "ha valaha úgy gondolja" dolog nem volt jó húzás, ez kb olyan, mintha besértődtél volna, hogy nemet mondott. Lehet, hogy tényleg fáradt volt, vagy szimplán csak sok volt neki az, hogy egyből másnap már hívod valahova megint. A helyedben várnék pár napot és akkor elhívnám megint valahova. Ha akkor is lemondja, akkor nem keresném. Ha mégis érdekled és valóban nem ér rá, akkor úgyis megkeres.

Vagy eleve úgy tedd fel a kérdést neki, hogy két lehetőséget ajánlasz: pl kedden vagy csütörtökön ráérsz -e erre és erre? Így kisebb a valószínűsége, hogy tényleg nem ér rá, ha meg kisunnyog, azt úgyis érezni fogod.

2018. jún. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!