Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 évesen (fiú) még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen (fiú) még nem volt barátnőm, tudom hogy ez nem trendi és nem is egészséges, de ez van. A kérdés, hogy van-e sorstársam, aki olvassa ezt, és megoldódott a problémája és ha igen hogyan érte azt el?

Figyelt kérdés
Alapetően erősen introvertált személyiség vagyok, de nem érzem magamat sem kereténnek sem devianciával bíró embernek mégsem sikerül a közeledés egy lányhoz (fene a konzervatív fajtámat) sem. Valószínűleg túl magasak az elvárásai, amit nem a külsőre hanem a belső norma- és érték rendre étek.
2008. nov. 1. 14:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hello!

Nekem is ugyanez a "problémám", bár még csak 19 éves vagyok. És nálam is sokszor a belső értékeken bukik el a dolog, úgy értem, ma már nem könnyű olyan lányt találni, aki nem egy kigyúrt izomagyat akar maga mellé, akit tud mutogatni, és aki ellátja pénzzel; hanem inkább egy őszinte, hűséges társat szeretne.

Tudom, hogy ez nem társkereső, de ha esetleg valakit érdeklek, annak szívesen várom a levelét!


Norbi

2008. nov. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
A második hozzászólás írója, ha gondolja, (és ha olvassa), írhatna egy privát üzenetet, valamilyen elérhetőségével. Nagyon érdekes és értékes személyiségnek tűnsz, kíváncsi vagyok rád!
2008. nov. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Igazából neked nem lehet privátot küldeni.:D
2008. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%
hogy milyen különleges és rendkívül értelmes vagy ezen a világon amiben téged nem értenek meg, na ezzel ne foglalkozz, mert nem érdekel senkit. nem biztos, hogy az az ember jó, aki mindig különleges akar lenni. mi a bajoda lányokkal? biztosan van egy csomó értelmes lány, csak mondjuk látszólag felszínesebbek, mert nem magamutogatóak. és egy teljesen divatvilágban élő lánnyal sincs semmi baj, ha jószívű és jó ember. azért nem látod az értékeket, mert nem volt még barátnőd.
2008. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Srapnel ***** válasza:
100%

Barátaim, két út van a megoldáshoz:

1. Szerencse (ti. hogy találsz valakit mákból, akivel pont jó.)

2. Gyakorlás


Az elsővel az a baj, hogy nincs még nagyobb szerencséd, akkor úgyis tönkremegy a kapcsolat, mert még gyakorlatlan vagy. Úgyhogy a 2. a bejövős. Na, itt nem arra gondolok ám, hogy le kell feküdni rengeteg csajjal, vagy járni. Arra, hogy ismerkedj sokkal, beszélj velük, udvarolj. Ugyanis hajlamosak arra, hogy elmondjanak egy csomó tanulságos dolgot, egy-egy átsörözött/-kávézott/-kakaózott beszélgetős este folyamán, amiből tanulhatsz. Nem mellesleg lesz egy csomó lányismerősöd aki szeretni és tisztelni fog.

2008. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy van Egy bizonyos lány aki régebben, vagy jelenleg is nagyon tetszik és hozzá mérve nézel az összes lányra ? Igazából nem értem a kérdést. Biztos van elképzelésed, hogy hogyan is nézzen ki Ő. Szerintem is fontosak a belső értékek, csak hogy ezek sajnos kívűlről nem mutatkoznak (persze nem minden esetben):) Ha így állsz hozzá a dologhoz, még 30 évesen sem találod meg elvárásaidnak megfelelő lányt. Vagy lehet, hogy ezt a bizonyos gátlásodat a nagyfokú elvárásaiddal palástolod. Ez nem konzervatívság, hanem mentegetőzés. Szerintem.
2008. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy van Egy bizonyos lány aki régebben, vagy jelenleg is nagyon tetszik és hozzá mérve nézel az összes lányra ? Igazából nem értem a kérdést. Biztos van elképzelésed, hogy hogyan is nézzen ki Ő. Szerintem is fontosak a belső értékek, csak hogy ezek sajnos kívűlről nem mutatkoznak (persze nem minden esetben):) Ha így állsz hozzá a dologhoz, még 30 évesen sem találod meg elvárásaidnak megfelelő lányt. Vagy lehet, hogy ezt a bizonyos gátlásodat a nagyfokú elvárásaiddal palástolod. Ez nem konzervatívság, hanem mentegetőzés. Szerintem.


Smile

2008. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tényleg nem.. de hülye vagyok :) most már viszont igen.
2008. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én is átestem ezen!

A legszomorúbb az egészben az, hogy 24 éves voltam mikor ráébrettem arra, mennyire nem kellett volna ezen aggódni. Ezzel nem azt, akarom mondani, hogy bármivel elkéstem vagy elkéstél. Sőt! Egyáltalán nem ciki ha 20-30 évesen nincs barátod/barátnőd. Nézz meg egy fiatal kapcsolatot: fiatalok,szerelmesek,eltökéltek,álmodozók és veszekedés,válás a vége.ódákat zenghetnék erről a témáról, de nem teszem, csak azt javaslom, hogy hagyj fel a sajnálkozással mint én, nem frusztráld magad semmin(jajj most van egy pattanásom ezért álmaim nőjét meg sem közelítem) én nem kell egy hét sem, s jobban magabiztosabban fogod érezni magad... én már csak tudom :) sok sikert!!!

2008. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Most nem azért, én csípem a művelt választékos embereket, de már a kerdésedben is látszik az alapvető probléma, hogy az átlag emberhez képest talán túl művelt vagy. Sok lány szereti az intelligens pasikat, de a nagy átlag valószínüleg a felét sem fogja érteni annak amit mondasz. Vagy próbálj meg olyan helyeken ismerkedni ahol a tanultabb réteg szórakozik, vagy adj lejebb az elvárásaidból. Lehet, hogy te átlagon felüli vagy de nem mindenki az:)
2013. aug. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!