Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3in1 kérdés! 1. Most akkor...

3in1 kérdés! 1. Most akkor mindennap futhatok vagy nem? 2. Tényleg enm egészséges az hogy 8hónap alatt lefogytam majdnem 30kg-ot? (nem koplalok) 3. Lehet attól görcsöl a vádlim mert tegnap többet futottam mint amit eddig szoktam?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 06:59
1 2
 1/11 anonim válasza:

Miért ne futhatnál mindennap?

8 hónap alatt 30 kg a mennyiből?

Lehet azért görcsöl a vádlid, mert magnézium hiányod van.

Csak azért mert épp többet mozogtál, nem így kéne szervezetileg reagálnod...

2010. júl. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Örülök hogy futhatok mindennap mert tényleg kifáradok töle de utána sokkal jobban érzem magam,meg igy tudom hamarabb lemegy az a maradék 5-6 kg.

Amúgy 90kg-ról fogytam 60-ra,vagyis bizok benne hogy már kevesebb vagyok.Csak két hete már nem álltam mérlegen.

2010. júl. 21. 07:44
 3/11 anonim ***** válasza:

1. Az okosok azt mondják, nem szabad mindennap futni, mert pihentetni kell az izmokat.Ráadásul ha nagy súlyfelesleggel futsz, mondjuk betonon tönkreteszed a bokádat és a térdedet.

Fuss minden másnap (hétfő-szerda-péntek-vasárnap), 1 órát az is bőven elég.

2. Az attól függ hány kg voltál a folyás előtt.Ha nagyon kövér voltál akkor nem durva ez a 30 kg, hiszen ez leginkább víz lehetett.

3. Elképzelhető, hogy megerőltetted, de lehet vitaminhiánytól és folyadékhiánytól is.

2010. júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

90-ról 60-ra fogytam.


Vizhiány tuti nincs mert egész nap vedelek.:)

Vitaminokra meg próbálok oda figyelni,sok zöldséget,gyümölcsöt eszek,nyersen.

2010. júl. 21. 08:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez fantasztikus teljesítmény! Gratulálok!!! Elmondanád, hogy a futáson kívül még mit vetettél be a fogyás érdekében?
2010. júl. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne fussál minden nap! Heti 1-2 pihenőnap kötelező.

A vádligörcs ilyen rendszeres futásnál nem valószínű, hogy a több futástól legyen, hacsak nem nagyon sokkal több a szokottnál. Sóhiány, folyadékhiány inkább okozhatja. Vagy esetleg éppen a pihenés hiánya.

2010. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fuss minden másnap!Az izmoknak kell a regenerálódás.És igen, lehet hogy attól fáj a vádlid mert többet futottál.De lehet sok minden mástól.Perpillanat nekem is fáj a vádlim, de nem tudom mitől.Nem futottam többet, nincs új cipőm.Szóval a fene tudja. :)Futás előtt mindig melegíts be, nyújtsad az izmaidat.És ugyanez van futás után is.Soha nem hagyd abba hirtelen a futást.Utána sétálj még pár métert levezetésnek.
2010. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
NEM! Futás előtt nem nyújtunk, csak bemelegítünk. Nyújtani csak edzés után szabad, különben sérülést okozhat!
2010. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. 60 kilósan már futhatsz minden nap, normális cipőben, megfelelő terepen.

2. Tényleg nem egészséges. Milyen módszerrel csináltad, ha nem koplalással? Ennek kb. a fele lett volna normális. Vércukrodat nézték? Unokatesómnak ilyen nagy mértékű és gyors fogyás után derült ki a cukorbetegsége. Azért tudott ennyit fogyni. Másik tünet az állandó ivás és gyakori pisilés volt.

3. Nem. Magnézim- (vagy egyéb vitamin-)hiány miatt. Helytelen fogyás során gyakran alakul ki hiánybetegség.

2010. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!