Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most játszadozik velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most játszadozik velem vagy csak ennyire hülyén jött ki a helyzet?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok egyetemen megismertem egy lányt egy jó ideje már beszélgettem vele, meghívtam egy kávéra igent mondott, majd a találka napján a megbeszélt időben írt egy üzenetet, hogy nem tud jönni. Nagyon rosszul esett, ezt el is mondtam neki, bocsánatot kért és elismerte, hogy rosszul jött ki, de még is furcsa volt az egész helyzet, olyan volt mintha neki annyira mégse lett volna fontos a találka. Mindenesetre azt mondta, hogy szívesen beszélget velem, meg jó velem beszélgetni, meg hogy elnézést a történtekért. Amikor beszélek vele online, akkor iszonyatosan szűkszavú, amikor felhozok egy témát válaszol, de csak nagyon röviden és már lassan kifogyok bármilyen témából, mert pár szóban minden le van rendezve. Most egy hosszú ideig a történtek után nem írtam rá, ő ma viszont rám írt, már rég beszéltünk mi a helyzet velem alapon és most teljesen össze vagyok zavarodva, most mit szeretne igazán. Ő az egyetem városában lakik én viszont az ország túlsó végében, most éppen nyáron dolgozok. Azt is kérdezte, hogy mikor megyek vissza, de amúgy semmi konkrétumot nem mondott. Olyan mintha egyszerre ő is szeretné ezt a dolgot ugyanakkor meg csak játszadozna.
2018. júl. 13. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Már amikor írtad, hogy lányról van szó, akkor tudtam, hogy csak játszadozik veled. A történet további része csak megerősítette ezt.
2018. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gondolja komolyan.

Megbántani nem szeretne, valamennyire szimpatikus vagy neki, sőt lehet a hiúságát is legyezgeti, h.rajtad meg érzi az érdeklődést. Ha ő is szeretne tőled komolyabban valamit, már randiztatok volna.Ha találsz majd egy olyan lányt, aki tényleg érdeklődő, meglátod a különbséget.

2018. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig a válaszokat, a problémám, az hogy eddig még egyszer sem jött össze, hogy eljöjjön valaki randira, pedig tényleg próbálok mindent megtenni.
2018. júl. 13. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Elmondod neki, hogy ne haragudjon de nem az online térben éled az életed, szeretnéd elhívni randizni, de ha nem vevő rá akkor mondja meg utána ne irkáljon többet mert barátod van elég.


A görcsösséget meg engedd el, sokat ne levelezgess velük és egyértelműsítsd hogy randit akarsz nem baráti sakkpartit egy kávézóban ahol te állod a számlát két vigyorgás között természetesen friend zoneban.

2018. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod utolsó, kis görcsösség csak abból fakad, hogy szeretnék már kapcsolatot, de sehogy nem jön össze, amúgy amikor elhívtam egyértelműsítve volt, hogy miért hívom el.. tudta.
2018. júl. 13. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Nmem játszadozott, de sajnos nem is csak a helyzet jött ki hülyén.

Kedvel, de nem mint férfi, hanem csak, mint ismerős az egyetemről.

Ha barmit us azeretne, akkir nem csak néhány szűkszavas válasz lenne, hanem ő is keresne, felajánlott volna egy masik időpontot az elmaradt kávéra vagy utalt volna rá.


Mivel neked rosszul esett, hogy lemondta és ezt te még el is mondtad neki, nem akar megbántani.

Ezzel egyébként ha lett is volna esély elszúrtad, mert érzékeny fiúnak fog tartani, másrészt kwvésbé lesz direkt és őszinte, mert fél, hogy megbánt téged, szóval a közeledésedre se fogsz nyílt elutasítást kapni, mert nem akar megbántani.


A legjobb amit tehetsz, hogy felismered a helyzetet és tovább állsz.

Ha pedig mégis akar valamit, akkor keresni fog és rákérdez arra a kávéra.

2018. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem voltam teljesen egyértelműen leírva, nem az esett rosszul, hogy nem jött el, hanem az hogy kb. akkor tudatta ezt amikor találkoztunk volna.
2018. júl. 14. 11:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem volt teljesen egyértelműen leírva, nem az esett rosszul, hogy nem jött el, hanem az hogy kb. akkor tudatta ezt amikor találkoztunk volna.
2018. júl. 14. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!