Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pszihés bajokkal küzdö srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszihés bajokkal küzdö srác hogyan valja be valakinek hogy ez a baja van?

Figyelt kérdés
Egy ismerösöm egy nekem szimpatikus lányt megkért hogy vigasztaljon meg mert mostanában nincsen túl jó kedvem és sajnos ugy jött ki a lépés hogy a bajomról mesélnem kell majd a lánynak. A bajom pszihés eredetű(viselkedési érzelmi zavar). Nem tudom hogyan fogdja majd a lány és hogyan mondjam el neki a dolgot mivel a lánytól többet szeretnék mint barátság. Csak félek hogy igy nem akarta tölem többet.
2010. jún. 19. 12:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

suttogva


muki

2010. jún. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

nem akarlak bántani, de... ez reménytelen.

Magaddal és a barátnőddel is ki*aszol...

nekem volt egy ilyen "barátom" aki aztán többet szeretett volna, és mert a legjobb barátomnak tekintettem, nem akartam megbántani, sőt, talán még kicsit meg is szerettem... de egy idő után kezdett elviselhetetlenné válni a dolog, féltékenykedett és bevágta a durcát ha más fiúkkal beszéltem, nem hagyott élni...

neki nem barátnő kellett hanem egy pót anyuka, aki vigyáz rá és szereti... de hidd el az utána következő 1,5 év számomra maga volt a pokol, és szerintem ő is így volt ezzel

2010. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát ahogy fogalmazták félre értelemezem az emberek viselkedését illetve hibás előfeltételezéseket tesze másokkal szemben valamit azok amiket elveknek gondlok nem mindig helyén valok. Kösszi a válaszokat
2010. jún. 22. 13:41
 14/18 A kérdező kommentje:
09:07-es az előző leányzónál is ezzel szurtam el pontosan a dolgot amit te leírtál. Ezért probálok változtatni ezen a dolgon és ezér járok szakemberhez.
2010. jún. 22. 13:45
 15/18 anonim válasza:

ez miért betegség? nekem is szoktak lenni téveszméim, vagy, h. mindenkiben csak a hátsó szándékot látom..de ez csupán bizalmatlanság

olyan, mint a skizofrénia?

17/L

2010. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem betegség de olyan gond ami megnehezi az ember életét és ami miatt konfliktusokba problémákba ütközik.
2010. jún. 22. 18:12
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen problèmám hivatalosan,de ritkán vannak konfliktusaim

.Van párom,ès gyerekek.Nem tartanak elviselhetetlennek az emberek.Valamilyen szinten minden egèszsèges ember tud kibírhatatlan lenni.

2020. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezeket a pszihiátriai betegsègek kissè felvannak fújva szerintem.Van nèhány gázos eset,ès azt gondolják ,hogy mindegyik az.Valakiről ,csak akkor derül ki,ha megmondja,amúgy soha.A tèvèben is lehet látni sok mindent,erőszakot stb.,ami miatt azt gondolják ,hogy minden ilyen ember,aki kezelve van ,az biztos gonosz,szurkapiszka,aggresszív,meg egyebek.
2020. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!