Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is ez elítélendő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez elítélendő, felelőtlen viselkedés, síkhülye dolog volt tőlem? Szerintem nem.

Figyelt kérdés

Most volt egy kis kalandom, és a barátnőim meg a szüleim szerint hülye vagyok miatta... Felelőtlen, naiv, önpusztító, stb. Nem érzenek meg. Amúgy 20 éves vagyok.

Az a lényeg, kerti partin voltunk, magyon sokan. Barátnőimmel mentem. Annál az asztalnál, amelyiknél ültünk, szemben idegenek ültek. És volt ott egy srác meg egy lány, akik nem jártak, nem voltak testvérek se, csak legjobb barátok. És egyszer a lány mutatott valamit a srácnak a mobilján, és mivel a srác hangosan olvasta fel, így hallottam: "Minden motoros srácnak kell egy lány, aki nem fél mögötte." Kérdezte a lányt, az te vagy? És nevettek. Kérdeztem, ti jöttetek a motoron? Mert láttam kinn egy motort két bukóval. Mondta a lány, hogy igen. És hogy ő fél a motoron nagyon, úgyhogy a srácnak még tovább kell keresnie. Mondta, hogy szerencsére haza már kocsival fog menni. És akkor mondtam, hogy én még sosem üktem motoron, de kipróbálnám, persze lehet félnék. És akkor a srác rám nézett, én meg lesütöttem a szemem, mert nem azért mondtam, hogy elvitessem magam. Csak úgy általánosságban, valamikor a jövőben gondoltam. És az a lényeg, ment tovább a nap, és a srác egyszer sem közeledett hozzám, nem próbált beszélgetni velem, nem próbált megismerni. Inkább a barátnőjével barátkoztunk össze a barátnőimmel.

És még nem volt olyan késő, a srác felállt, hogy lelép, dolga van. És hirtelen megint rám nézett, olyan áthatóan, és kérdezte, jössz? Zavarban voltam, kérdeztem, hova? Motorral, van még egy bukó, felelte. És akkor hirtelen azt éreztem, igen, miért is ne? A batátnője, a lány, az csak elkezdett nevetni, nem tudom miért, szerintem már nagyon ismerte ezt a srácot, és vocces volt neki. A barátnőim meg egyből mondták, hogy nem, nem megy, ne, ne menj... Maradj itt, úgy volt este megyünk, együtt megyünk, nem is ismered... Stb. De engem nem érdekelt. Hirtelen azt éreztem, meg kell tennem, el kell mennem, nem ülhetek a seggemen, mikor az élet kalandot kínál.

És nem bántam meg. Felhajtottam a sisaknak az üvegét, és olyan jó volt, mert becsuktam a szemem, és a szellő simogatott, a gyengülő nap cirógatta az arcom, hallgattam a lágy zúgást. Nem néztem, a többi érzékemre koncentráltam, és olyan idilli volt az egész. Nagyon élveztem.

Jó volt az a tudat is, hogy egy helyes srác mögött ülök, belé kapaszkodom, éreztem az illatát végig.

Mikor hazaértem, a szüleim tiszta idegben voltak, mert a barátnőim riasztották őket...

Nem hiszem el, komolyan, semmit sem csináltam, csak elfogadtam egy felhívást keringőre. Csak éltem egy kicsit, kb. 40 percig tartott. Emiatt felelőtlennek tartani, stb... Otthon tett ki a srác, ez volt a másik bajuk, hogy most tudja, hol lakom.

Mielőtt elhajtott, kérdezte lenne-e kedvem vele motor nélkül is találkozni, de már akkor kijöttek a szüleim, és láttam milyen fejet vágnak, ezért csak azt mondtam, menj, mert pipák a szüleim, köszönöm a motorozást. És elhajtott.


2018. júl. 28. 19:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ezzel semmi baj, de egyes szülők ilyenek. Én azt hittem 18 évesen, hogy más lesz, de akkor is mindentől féltettek. Ezen csak az segít, ha kiállsz magadért és/vagy elköltözöl. A srácot nem kellett volna elküldened. Ha van esély rá, keresd meg, mert egyszer élsz. Tudom, hogy utána bánnád.
2018. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Kedves OLvasóink! Az esti Romana 62326. részét olvashatták. Köszönjük érdeklődésüket, további jó szórakozást kívánunk! :)
2018. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Csak azt remélem, hogy az a lány, akivel legjobb barátok, összebarátkozott az ott maradt barátnőimmel annyira, hogy ha megkérdezi tőle ki voltam, akkor megtudja majd mondani neki a barátnőimen keresztül. Legalább a teljes nevem a facebook miatt legyen kideríthető.

Bár azt se tudom, utánam fog-e kérdezni, hisz még annyit se mondtam, hogy szívesen találkoznék még veled, igen.

2018. júl. 28. 19:24
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Par hete egy lanyt egy ugyanilyen kerti partin egy srac elvitt egy körre egy Audival. Holtan talaltak. Es meg irhatnam a tobbit is.
2018. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Minek ellenségek ha ilyen barátnőid és szüleid vannak.

Menekülj tőlük amilyen gyorsan csak tudsz.


Ilyen begyepesedett félszeg mihaszna botor emberek mellett sosem lesz kalandod, csak egy unalmas szürke lószar életed.. persze arra majd nem tudnak irigykedni.

Nivellál elragadtattam magam.. de valahol becüslöm, hogy bátor voltál és a sarkadra álltál, szóval nincs ezzel baj, élj csak, azért van az élet. Jól tetted amit tettél.

2018. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#2 Ha ez széphistória lenne, akkor minimum egy csókig jutottunk volna, vagy addig, hogy mindebképp újra találkozunk, nem?
2018. júl. 28. 19:29
 7/23 anonim ***** válasza:
17%

Ui: a volt baratnomet egy ugyanilyen barati összejövetelen erőszakolt meg majdnem egy srac. Ott ket srac ajánlotta fel a volt baratnomnek es ket barátnőjének, hogy elviszik oket. A vege az kett, hogy egy erdo kozepen talaltak magukat es ott is majdnem nemi eroszak tortent. Vigyazni kell. Nagyon!

Es en is. Elegge frusztralt es orult vagyok mostanaban. Magam sem tudom mit tennek ha egy lany akarna hogy elvigyem kocsival vagy motorral.

Szoval vigyazz.

2018. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett Kérdező, csak poénkodtam.


Komolyra fordítva a szót: igazuk van a barátnőidnek is, meg a szüleidnek is, félig, mert aggódnak. De, ugyanakkor neked is igazad van, és örülök neki, h nem bántad meg.

Nehéz dolog ez, de én azt mondom őrizd meg ezt a fajta bátorságodat, rugalmasságodat.


Remélem, olvashatjuk a folytatást is... :)

2018. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
7-es akkor kezeltesd magad! Attól mert frusztrált vagy nem erőszakolhatsz meg másokat.. ez már (szerencsére) nem a sötét középkor! Bár ha ezt magyarázatként hoztad fel akkor te valahol ott ragadtál le legalábbis ami a szellemi érettségi szinted illeti..
2018. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Csak elfelejtitek, hogy ez nem a felhők folott 3 méterrel. Hanem a rideg valosag.
2018. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!