Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a 20-30-as férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 20-30-as férfiak, akik egy alakuló kapcsolatban szinte mindenre azt mondják, hogy "csak spontán", azok voltaképpen lusták?

Figyelt kérdés
Nem dolgoznak azon, hogy tapogassák, mi érdekelné a nőt, hogy rajongjon értük a nő, érzelmileg hogyan tennének kedvükre kedvességgel, ingyen, még akkor is, ha a nő szerény, dolgos és többször mondja, hogy szimpatikus neki a férfi, közös programokat szervez (a nő), mindezt természetesen, türelmesen, nem rámenősen, kedvesen, s ennek ellenére is a férfi mindenre azt mondja, hogy "csak spontán", nem is beszél szinte semmit a gondolatairól, érzelmeiről, érzelmileg nem aktív a kapcsolatban

2018. aug. 3. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

nem is beszél szinte semmit a gondolatairól, érzelmeiről <- én is dettó ilyen vagyok


viszont hogy csak spontán ilyet soha sem mondok ez kb egyenlő a nekem mindegy mi lesz majd lesz valahogy felfogással.


Szóval magamból kiindulva feltételezve hasonló felfogású vagyok nem érdekelsz annyira hogy extra energiát fektessek beléd , azonban elvagyok veled nincs ellenemre, hogy vagy mellettem fordítás lenne.


Csúnya dolog az ilyen , de vannak ilyen szürke zónák az én életemben is ami nem tehető vonzódásba se közömbösségbe viszont annyira nem is érdekel, hogy tegyek érte, de annyira meg érdekel ne szabaduljak meg tőle. Ez egy veszélyes helyzet, az ilyenre amikor eszmélek én meghúzok egy vonalat ez van, mindenkinek az a jobb ha innentől tiszta lapokkal játszotok. Tipikusan az ilyenek végződnek szexkapcsolattal.


25/F

2018. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kényelmes, a jót elfogadja, elköteleződni nem akar.
2018. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy már elégszer dobták őket "bocsmégse" szöveggel miután rohadt sokat dolgoztak egy nőért... bizony csalódásról csalódásra egyre kevesebb energiát fektet bele az ember a zsákbamacskába.
2018. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hollófernyiges ***** válasza:
Tudhatnád, hogy a pasik nem beszélnek az érzelmeikről.
2018. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te itt összekeversz össze nem tartozó dolgokat.

A csak spontán azt is jelenti, hogy nem feszülünk rá az erőlködésre, hogy aztán azzal toljuk el az ismerkedést.

2018. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!