Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, belőletek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, belőletek milyen érzést vált ki, ha egy srác azt mondja magáról, hogy elméleti fizikus?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 01:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

Miert nulla pont az, hogy megkerdeznem nala ez mit jelent? :Dd

Maskulonben (sajat) tapasztalatbol irom hogy egy ujabb ovis gyerek mondja ezt, mert altalaban kicsit butacskak szoktak ilyeneket mondani (kiveve ha humornak szanta). Válasz?

2018. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 peca1000 ***** válasza:
96%

Nem tudom mit jelent, hogy elméleti fizikus.


Kapsz érte fizetést, meg tudsz belőle élni?.


Mert a csajok zömét ez érdekli.


Az én volt feleségem matematikai programozó.


Láttam, hogy van munkahelye, pénzt kap érte, körülírta, hogy ez mit jelent, úgyhogy megnyugodtam.


Az hogy hogyan megy a munkafolyamat , teljesen érthetetlen volt számomra, de nem zavart.

2018. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Azért a szarkazmust érted?
2018. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

Belőlem azt váltaná ki, h elméletben fizikus, de amúgy nem. 😏

Nem örülnék neki viccet félretéve. Én humán beállítottságú vagyok, nekem a reál dolgok túl nyersek, lehúznak a földre, hogy lesz így közös szárnyalás... 😎

2018. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Sheldon Cooper jutna eszembe.
2018. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
15-ösnél a pont! Sheldon Cooper :D
2018. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 3.14159265357989 ***** válasza:
54%

Ha nem csak mondja, de tényleg az is, akkor belőlem mindenképp pozitív hatást váltana ki. :D Ez azért jobb, mint a munkák 80-90%-a (nem fizetésben, az nem érdekel, amíg nem nekem kell eltartani a másik embert), még ha csak elméleti munka is, és gyakorlati haszna nincs annyi. De legalább így nagy esély van rá, hogy nem egy unalmas, buta ember az illető, meg legalább kutat. Ha doktorija is van, az még egy fokkal jobb! :D

(még mielőtt valaki leszólna: én is kutatónak készülök, neurobiológus leszek, szóval nekem fontos, hogy a másik ember is okos legyen, közös téma legyen a kutatás, a tudomány szeretete és az elhivatottság a témában)

2018. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, a 17-es válaszolóban már manifesztálódott is számodra a fizikai síkra a te Amy Farrah Fowler-ed, tökéletes pár lesztek.Ő majd végzi a majomkísérleteit, míg te komplexusokat okozol a többi fizikusnak a laborban.
2018. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%

Szeretném ha tudnátok, hogy én támogatom ezt a kapcsolatot, komolyan.Írjatok rá egymásra, írjátok meg a kapcsolati szerződést, amiben kijelölitek a 2020-as évekre a közösülés időpontját, nemzzetek kiemelkedően tehetséges gyerekeket, és lendítsétek előre a világot!


"A tudás hatalom."


Mondta nekem mindig apám, könyveivel a kezében.


Csak ne felejtsétek el megosztani a felismeréseiteket, és ne hagyjátok magatokat bekorlátozni az akadémikus, és sokszor dogmatikus, fejlődni pont, hogy nem akaró "tudósok" által.

2018. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 3.14159265357989 ***** válasza:
61%

Nem vagyok Amy... (igen, ismerem a sorozatot, ajánlották, mert hasonlítok állítólag ott emberekre, de én nem is értem, miben, én ezt egyáltalán nem fedeztem fel. na, jó, bizonyos szempontok alapján van némi hasonlóság, érdeklődési kör meg hajszín, de hát ez még kevés)

Fejlődésellenes ""tudósok"" által meg nem szeretnék korlátozva lenni, és ez ellen tényleg szeretnék küzdeni a jövőben, ha gátolni akarnak valamiben.

2018. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!