Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akar velem találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel megbeszéltem egy talit.. Én döntöttem el hogy mit csinálunk (ő mondta hogy döntsek én). Aztán ennyiben maradt, végül az időpont nem lett tisztázva,hogy hol és mikor.. Most ráirtam, hogy mikor találkozunk.. És még csak el se olvasta.. Ez már biztos jele annak hogy nem is akar velem találkozni?

Akkor meg miért vetette fel az ötletet?


2018. aug. 26. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Igen, ez biztos jel.


Van valakije, vagy nem jössz neki be igazán, csak az egóját pumpálja veled, esetleg tartalék vagy, amíg a másik vasról eldől, hogy mi lesz vele.


Ha komolyan gondolná, akkor egy ilyen lehetőségre lecsapna.

2018. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hat ezt megszivtad

Valszeg már nem akar

2018. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!