Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok randiznátok tovább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok randiznátok tovább egy olyan pasival, aki nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem mi a foglalkozása és elsírta magát, mert nem akar dolgozni. Mikor diákmelózott elég sok megaláztatás érte és nem akarja, hogy ez megismétlődjön. Leszázalékolták amiből kap egy kis pénzt havonta és még a szüleinél él.

Nem szeretném annyiban hagyni, mert nagyon tetszik ez a srác csak nem tudom, hogy így lesz e jövő köztünk.


2018. aug. 28. 09:56
1 2
 1/20 anonim válasza:
48%
:D XD
2018. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Legyél rá jó hatással.
2018. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Ne vedd bántásnak amit mondok, de én egy ilyen fiút életképtelennek tartok..És mi lesz a jövőben ..? Közös otthon, család, gyerekek ? Az ilyen emberkével, hogy lehet ilyet tervezni ? Sok megaláztatás érte.. Szerintem ezt sokan elmondhatják magukról.. Ha ennyire nem jó valahol, akkor munkahelyet kell válltani, nem pedig leszázalékoltatni magunkat, ha ugy amugy egészséges ember..
2018. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt megkérdezhetem hány évesek vagytok ?
2018. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ő 30 én 25 éves vagyok.
2018. aug. 28. 10:16
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Neeee :)

Ez szánalmas. Ilyen alakra hogy lehet férfiként tekinteni?

2018. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Én vagyok aki kérdezte a korozok iis. Ha még nagyon fiatalok lennétek ( huszonpar egy- két évesek ), akkor azt mondanám, hogy ne add fel, az ember változhat, de ha 30 éves ennyit tudott letenni az asztalra, az számomra kizáró ok lenne egy kapcsolatra. Szerintem teljesen normális és elvárható, hogy legyen munkája, ambíciói stb. Belegondolsz, egy nap babát vállalnátok mi lenne ? Még otthon sem tudnál maradni a babával pár hónapot sem, mert nem lenne ott egy stabil támasz mögötted.. Bármilyen probléma lenne, mindent neked kellene megoldanod..Az érzelmeid elhiszem, hogy hatassal vannak rad, de ennek igy nincs jövője.. :/
2018. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Te jó ég:(
2018. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Akkor lehet elvonulok a társadalomtól, mert én se szeretek dolgozni, reggel felkelni, hogy a tőkések zsebét duzzasztjam én meg egy kis alamizsát kapjak belőle. Akivel randiztam egy nagyon intelligens, jó ember és mellé végtelenül kedves csak nagyon érzékemy típus és gyűlöli a kapitalizmust, szerinte forradalom kéne az egész világon a leggazdagabb emberek pénzét elkéne venni és szétosztani a szegények között. Arrol is mesélt, hogy sokkal nagyobb szabadság kéne ne kelljen reggel felkelni és dolgozni. Annyira együtt tudtam vele érezni, hogy legszivesebben ott hagynám a munkámat és elvonulnék vele vagy, ha több lázadó szellemű ember lenne részt vennék egy forradalomban.
2018. aug. 28. 10:38
 10/20 anonim ***** válasza:

nem bírom megállni válasz nélkül :)


azon is érdemes picit elmerengenetek, hogy a közös célotok nem rossz, nem indokolatlan de két módon elérhető:

-elvonultok a nyomorba vagy

-megszeditek magatokat kemény melóval és elvonultok a jólétbe


jó forradalmakat is az ambíciózus emberek szoktak kreálni, szóval meló van

2018. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!