Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsö randin nem korai a csók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö randin nem korai a csók? Ti csokolóztatok már elsö randin?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 19:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én nem szoktam randizni, de mégis csókolózok lányokkal, egyszerűen így jön a helyzet
2010. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már első randin rosszul is éreztem magam de nembirtam ki :) végülis nembánom már:)
2010. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 2 csajom volt de még most sem csókoloztam mondjuk 12-voh és az egyik másodikba volt........ xD
2010. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ebben a rohanó világban már a szex sem korai az első randin:) persze akinek összejön..
2010. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

hát.. én nem :D


csak arcra puszi volt :)


de aztán már a másodiknál igen :)

és neki is és nekem is az első volt :)

2010. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Első randin a csók?:) Az első csajom megmondta h szeret és le is smárolt. :D Szóval sztem nem korai :) Nekem első percbe megvolt :P
2010. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!