Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt ulok Spanyolorszagba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt ulok Spanyolorszagba, rohadt meleg is van, nem tudok aludni. Es ami a legrosszabb, nem tudok masra gondolni, csak arra a bizonyos sracra. Folyt. Lent. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tegnap eskuvon voltam. Eleg bonyolult ez az egesz, mert roman eskuvo volt. Szal szinte mindenki roman volt. En meg Mo-on lakom, es nem annyira tudok jol romanul (. szal rokonokkal ilyen alapveto dolgokrol eltudunk beszelni. ) es volt ott egy srac, aki nagyon tetszik, de csak romanul es spanyolul tud. Vele almodtam az este: h bicajoztam a hazuk elott es egy szerelmes szamot enekelt az ablakon keresztul. Nekem :$ pedig nem is ismertuk egymas. Aztan kijott az utcara. Smar. Osszejottunk, kezenfogva jarkaltunk. Irigykedve neztek ram, h O az enyem. :$ aztan felkeltem. Sirtam. Annyira rossz volt. Tudom h ez az egesz dolog ugyse mukodne, de akk is szar. Ki tudja mikor fogunk meg osszefutni. Az even mar tuti nem. SOS 17L
2010. jún. 22. 00:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ertelmess valasz ismet..:S szexrol szo sincs -.-
2010. jún. 22. 01:08
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha segít, akkor együttérzek veled :D

Csak az a gond, hogy fiú vagyok, meg hogy Brüsszelbe ettöl nem javul az idő, spanyolországban pedig nem lesz hidegebb.

2010. jún. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Funktasztikus ***** válasza:
én annyira értelmes választ adok amilyen a szöveg Semilyet.... egyáltalán most Romániába vagy vagy Spanyolba:D nem érthető...
2010. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
olvasd el a szoveg elso 3 szavat es megtudod-.-
2010. jún. 22. 16:33
 15/17 anonim ***** válasza:

Jó hírem van: közeledik feléd a hideg front!

Amugy meg a Román Pasi lehet, hogy nem sokára Magyar lesz, mivel a kettős álampolgárságot illető jogszabályt elfogadták. Brüsszelbe ma kisütött a nap, úgyhogy mindenki happy!

2010. jún. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
basszus..nem az ido a lenyeg..lent boven kifejtettem h mi a gaz.. de am is mind1 mert ma este utazunk haza.. a roman srac meg marad itt..mivel itt lakik . :/
2010. jún. 23. 16:14
 17/17 anonim ***** válasza:
Szóval akkor nem lesz belőle magyar? Hanem román-spanyol marad?
2010. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!