Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi erdeklödeset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi erdeklödeset kezdi veszteni, mit tanacsoltok, valaszoljak az smseire, vagy mar ne?

Figyelt kérdés
Mi a megoldas ilyen esetben, ha a ferfi nem rajong mar , nem smsezik naponta es ritkulnak a talalkak?
2018. szept. 14. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szard le.
2018. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha tetszik neked, akkor nyilván válaszolj, valszeg azért veszti, mert nem látja benned, hogy tetszene neked. Szerintem próbáld meg te is többször elhívni, írj neki gyakrabban, és legyél vele extra kedves. Ha ezek után se javul a helyzet, akkor szerintem kár erőltetni, hisz annyi helyes srác van még a világon.
2018. szept. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik, probalj kicsit küzdeni, ha nem sikerül, akkor hagyd
2018. szept. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na tessék vallani, mennyi ideig húztad az agyát ? :D

32/f

2018. szept. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vesztettem mar el az érdeklődésemet amiatt, hogy a kiszemelt kolléganő magától nem keresett, csak válaszolt.

Hiába beszélgettek jókat, ha mindig egyoldalúan csak ő keresi a te társaságodat, akkor nem fogja érezni, hogy neked is számítana ez az egész. Érdeklődését veszti.


Válaszolgatás helyett te is hívd el, írj neki, stb. Ha utána se mutat érdeklődést, akkor nem érdemes erőltetni.

2018. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!