Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők! Mennyire toleráljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Mennyire toleráljátok a közönségességet?

Figyelt kérdés

A férfi beszédstílusára vonatkozna a kérdésem. Tehát nálatok mennyire képzelhető el, vagy mennyi kizáró ok, ha a pasas közönségesen beszél - "segglyuk", "csöcsök", "golyók", meg más efféle szavak. Nem egyértelműen trágár vagy káromkodós, tehát itt nem erre kell gondolni, hanem hogy az átlagnyelvezete eléggé nyers és útszéli.

A válaszokat előre is köszönöm!!!



2018. szept. 17. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2018. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt én se komálom, proli seggarc, pfejj, a kisfaxom se foglalkozik ilyennel. :))
2018. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Helyzet függő.

Szeretem en is nevén nevezni a dolgokat. De nem minden hely,társaság vevő erre.

Tudni kell mikor ,hol szabad alkalmazni és kikkel szemben.

Te beszélj így ha ez számodra jól esik ;)

2018. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon, meg elröhögcsélnek rajta. Persze nem mindegy kinek a szájjából hallják..
2018. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nekem való egy ilyen pasi.
2018. szept. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljes mertekben kizart.
2018. szept. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. De egy ilyen pasi sem "toleralna" engem mert annyira nem lennenk egy szinvonalon.
2018. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Aki nem tudja, milyen helyzetben hogy illik beszélni, és szegényes a szókincse, azzal nem illünk össze.
2018. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Neeeem, nem rólam van szó, nálam pont, hogy "visszalendül az inga", nagyon választékosan beszélek.

Ágnyeszka kommentjén szétröhögtem a szobámat :DDDDDDDD aranyos volt!

2018. szept. 21. 03:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!