Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok olyan nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan nővel, aki sportos, de a sok fogyás miatt lóg a melle/hasbőre/felkarja?

Figyelt kérdés
Ez a ruhában nem látszik. Mikor kellene ezt jelezni?
2018. szept. 18. 10:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mérték: nem kicsit, hanem elég láthatóan. Képet nem linkelek.
2018. szept. 18. 10:55
 2/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
0%
Ez esetben ideje elmenni plasztikai sebészhez. Nem olyan drága ez.
2018. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2.: nem minden 23 évesnek van a farzsebében cca 1,5 millió forintja.
2018. szept. 18. 10:58
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Kit érdekel? Ha egy pasi ezen fennakad, az meg is érdemli.. Hidd el vannak normálisak, akiknek ez nem "hiba", és/vagy fel sem tűnik nekik:)
2018. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
0%

Szóval elhízni tudtál bőven több, mint 100 kilóra, de összeszedni a pénzt már nem?

Ez aztán a valami.

Úgy van. Keress kifogásokat, baromi jó, hogy itt vagy 23 évesen és nem akarsz tenni azért, hogy talán normálisan a tükörbe tudj nézni magad miatt. (Én letojom, hogy megcsináltatod vagy sem. Ez neked számít.)


Mielőtt előadod, hogy már azzal tettél, hogy lefogytál. Erre nem jár gratuláció normális emberek között. Te híztál el kórosan, neked is kellett leadnod. Nem jár érte a taps.

2018. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor addig ne pasizz, amíg nincs pénzed a műtétre. Ha okosan spórolsz, hamar össze lehet gyűjteni annyi pénzt, sőt külföldi munkával akár egy nyár alatt is.
2018. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem érezni fogod, hogy mikor érdemes szóbahozni.

Egyébként vicces, hogy itt mindig azt írják az incelkék, hogy nekik nem csak a bombázó a nő, de azért nézzen már ki tökéletesen, akkor is, ha ehhez plasztikai sebész kell.

De hogy pasi létére kigyúrja magát, fogyjon... á, hát mit képzelnek a nők...


Hidd el, aki így áll hozzá, azzal jobb is, ha nem lesz semmi. 😉 Csak nyersz vele, ha békén hagynak.

2018. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

ja, 23 evesen sporoljon arra evekig, hogy megmutse magat, ne menjen nyaralni a barataival, ne menjen veluk bulizni, hogy majd 25-26 evesen "tokeletes" testet varrasson maganak.

ne is hallgas rajuk, kerdezo. elvezd az eleted es majd kepbe fog kerulni olyan ferfi, aki becsuli, hogy munkat raktal a testedbe es lefogytal (mert bizony ha 20evesen kezdtel el pl fogyozni, az nem feltetlenul a te hibad, hogy a szuleid rossz etkezesi szokasokkal neveltek fel, amiken eleg nehez valtoztatni, de te megtetted! legy buszke!)

2018. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hmm.. volt osztálytarsam gimiben kövér volt.. gimi után, egyetem alatt sokat fogyott. Szerintem most ő is hasonló helyzetben lehet, mint te. Ruhában jól néz ki de meztelen valószínűleg lógnak a dolgok. Ez mondjuk engem nem zavarna de láthatod a válaszok alapján, hogy van akit zavar. Én furcsán néznék rá, ha ezt jelezné nekem egy lány.. mármint így nem tudom elképzelni a szituációt :D valahogy témaként hozd fel a sportot, beszélgessetek aztán megemlítheted, hogy sokat fogytál. Nem kell mondani, hogy lóg a bőröd stb. Ha van egy kis esze veszi a lapot.. vagy rákérdez akkor meg elmondhatod. De szerintem ne rágódj ezen annyit, érezd jól magad és kész :)
2018. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

A válaszok alapján itt mindenki plasztikai műtétekre rohangál (ja, képzelem...) aki ilyenekkel jön, az kíváncsi vagyok, milyen nemű, de erős a gyanúm, hogy férfi. Könnyen mondják, nem tőlük várják, hogy baromi fájdalmas műtétekre menjenek és utána hetekig lábadozzanak.


Amúgy normális férfit kell keresni, aki megérti és nem jön ilyen hülyeségekkel. A többi meg úgyse a te embered. Hidd el, a lógó bőrön kívül még ezer meg egy dolog van, amire ezek fanyalognak. Akinek ilyen a hozzáállása, annak úgyse felelnel meg sose.

2018. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!