Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fittekhez szolna a kerdesem...

Fittekhez szolna a kerdesem amit let reszletezek. Akinek vankis ideje, adna par tancsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnek fogyni (2kilot) es izmosodni. De sajnos idom az nincs sok. Tudom, arra van, amire szanunk. En masra is szanom, igy nincs idom napi,vagy heti 3-4-5x kondiba jarni.

Nem akarok nagyon izmos lenni, csak formas.

57kilo vagyok, 17eves lany.

Naponta amit setalok (es merem) az 10km egyben. Ezt kutyaval teszem meg, de van hogy naponta 3x5 kmre van idom. Mivel ok edzesben vannak (sport es munka kutyak) sulyt huznak, igy nem futok veluk ezen a tavon.

Kezdem 2 kutyaval a canicrozozast,ez heti 3x 1 ora futas. (Nem mertem meg, hogy ez mennyi kilometer lenne)


Heti 4x erositek. Az nalam kb 30gugolas, 30fekvo, 30haspres, 30kitores. Ezt probalom vinni feljebb.


Nem eszek cukros eteleket, csak halat,es csirket tobbnyire.


De nem mozognak a kilok rajtam. Se fel,se le. :(

Ennek lehet barmilyen eu oka? Mert akkor nyilvan orvoshoz fordulok!


Az olyan kommenteket kerem mellozzuk hogy csak idot kene szannom ra. Mert sajnos ennel tobb nincs munka, suli es a kutyakkal valo sportolas mellett :)



#diéta #fogyás #sportos #sportolás #fitt #2 kilo minusz #formas test #keves ido
2017. máj. 23. 23:58
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Kezdetnek jó, de jobb lenne majd sulyokkal növelni a terhelést, mert üres suly nélküli guggolasokkal nem sokra mész.
2017. máj. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

heti 4 edzésed van ezek szerint, azok mennyi időt vesznek igénye? 1óra?

ha beszereznél súlyt akkor otthon ugyanúgy tudnál edzeni, a lényeg végülis hogy az ismétlés számot levisszük(6-8-10-12 ahogy érzed) és az intenzitást(súly,terhelés) pedig növeljük

2017. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazt csinálod állandóan hozzászokik a szervezeted és persze hogy nem fog semmi változni. Ne mindig azt a 30-30 guggolást, fekvőt, hasprést és kitörést csinált. Egyrészt vannak más gyakorlatok is másrészt az ismétlés számot is lehet változtatni.
2017. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
A súlyt kell növelni, nem az ismetlesszamot.
2017. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!