Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok olyan nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan nővel, aki sportos, de a sok fogyás miatt lóg a melle/hasbőre/felkarja?

Figyelt kérdés
Ez a ruhában nem látszik. Mikor kellene ezt jelezni?
2018. szept. 18. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is log kicsit a hasamon a bor...de engem nem erdekel. Igy se volt soha gondom a szexel. Nem zavart eddih senkit. Akit meg csak ez zavar az hizzon el. Ennyi.
2018. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és sajnos nem tudok a férfiak nevében beszélne,DE....

Rengeteget fogytam és én nekem aztán egy fillérem nincs.

De hiszek benne,hogy ha már minden tőlem telhetőt megtettem a fogyásért...Inkább hívnám egészséges testalkatúvá válás.Mert n nagyon lassan fogytam,az összes izmom megmaradt.

Formás lettem,de nekem l.van olyan terület ahol szétszakadt striás a bőr.


A plasztikai műtét nekem nagyon fontos.

Mert nem azért fogytam le,hogy utána ugyanúgy rejtegessem magamat.

Bikinit akarok hordani,És őrjítően szexi lenni.

Ezért bőrt is le kell csippenteni.

Nem is keveset.Kicsi zsírleszívás is lesz itt-ott.

És a striákat is eltüntetem lézeres kezeléssel(a népszerű a striát nem lehet véglegesen eltűntetni bullshittel ellentétben közlöm,DE A STRIÁT EL LEHET TÁVOLÍTANI).

Mindenre van megoldás.

Csak ahhoz pénz kell.

Mindent megteszek,hogy megszerezzem azt a pénzt.

Egy életem van.

Nem akarok se lógó bőrt,se rezgő hájat.

Ezért mindent meg is tettem,teszek.

2018. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem zavarna, mert én lábpárti vagyok. Szóval igen, járnék vele.
2018. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Maxel15 válasza:
Igen járnék. Ha kapcsolatot akarok akkor nem számít h hogy néz ki pláne ha csak én látom. Sokkal fontosabbak a belső értékek. A legtöbb nő nem elégedett magával így ha elmondod a pasinak lehet h rosszabbra gondol mint amilyen. Plusz ha tovább edzel nagyon sokat tud feszesedni mindened.
2018. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!