Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első találkozásnál nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első találkozásnál nem érzitek azt a pluszt akkor folytatnátok vele?

Figyelt kérdés
Netes társkeresőről találkoztam egy lánnyal, akivel jól éreztem magam, jókat beszélgettünk, de nem kívántam meg, nem volt bennem az az érzés, hogy de jó lenne megölelni, megcsókolni. Viszont jól éreztem magam vele és nem tudom eldönteni, hogy folytassam vagy hagyjam inkább.
2018. szept. 18. 16:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva adnék egy esélyt, majd 2-3 találka múlva ugyanarra lukadnék ki mint először és elválnának útjaink.

Nekem még nem volt olyan lassan megismerős, barátságból szerelmes kapcsolatom. Mindig adtam több esélyt az adott embereknek, ha tudatosan láttam bennük fantáziát, de sajnos soha nem volt értelme. Egy próbát megérhet a dolog, lehet te máshogy működsz.

2018. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!