Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért csinálta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálta?

Figyelt kérdés

A helyzet az volt , hogy az egyik társkereső oldalon megismerkedtem egy sráccal, majd találkoztunk. Minden klappolt , sok közös volt bennünk , mind érdeklődési körben , mind pedig az életkörülményeinkben. Nagyon jól éreztük magunkat , szinte már kapcsolat jellegű volt a dolog. Megtudtunk egymásról nagyon sok mindent. Ő többek között azt is rólam hogy nem voltam még úgy senkivel, de nem változott semmi. 3 hét múlva beközölte hogy nem akar kapcsolatot, annak ellenére , hogy olyan dolgokat mondott nekem és beszélt rólam ismerőseinek amiből azt gondolnám különleges voltam a számára. Nem feküdtünk le egymással.

A kérdés . Vajon miért húzta eddig a dolgot ? Mi járhatott a fejében ? Férfiak mit gondoltok erről a viselkedésről ? ( férfi szemmel tuti egy egyszerű válasz az egész erre csak mondja meg valaki hogy mi az mert nagyon kíváncsi vagyok. :D)

Éljenek a férfiak és az "egyszerű" gondolkodásuk!



2018. szept. 21. 00:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Éljenek a férfiak és az "egyszerű" gondolkodásuk!"


És most akkor itt te kiírtad magadból a fájdalmadat, arra meg kb szarsz nagy ívben, kiket bántasz meg evvel a benyögéseddel.

Na ezért koptatott le a srác. Jól tette.

2018. szept. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
45%
Nem jöttél be neki. Próbálta húzni, hátha mégis változik valami, de nem változott semmi. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2018. szept. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó utolsó, de aki nem jön be nekem, azzal nem osztok meg sok bensőségesebb dolgot... Normális pasi meg nem ijed be, ha valaki szűz, attól még lehet egy embert szeretni... Szerintem talált mást, aki neki jobb.
2018. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazi ok igazából mindegy, az világos, hogy nem akarja az egészet, annyira mégsem jössz be neki, különben nem így alakult volna. Lehet, hogy azért húzta idáig, mert nem akart megbántani, vagy ő sem volt biztos abban, hogy mit akar. Vagy közben valaki mással is alakult, de addig nem szólt neked, amíg a másiknál nem érezte biztosnak a szituációt. De a lényeg, hogy hanyagold, hiszen eleinte mindkét félnek nagyon lelkesnek kellene lennie.
2018. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Összességében nem győzted meg, és könnyen lehet, hogy volt más jelölt is. Ennyi. Éljenek a nők és a "bonyolult" gondolkodásuk...sok sikert, és azért ne válj férfigyűlölővé 😀 Ezek csak tanulópénzek...
2018. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem válok férfigyűlölővé , csak ezektől a tapasztalatoktól tisztábban látok. Ahogy írtad jó tanulópénz volt. ;)
2018. szept. 21. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!