Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalomhiány az exem miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány az exem miatt lehet? Vajon miért csinálta? Veletek is volt már ilyen lányok?

Figyelt kérdés
A barátommal 4évig voltunk együtt,én őt tökéletesnek láttam,de k 2 év után elkezdett bántani szavakkal.sose dicsért meg,ordibált velem,olyanokat mondott,hogy hülye vagyok,miattam van minden rossz dolog az életében.más nőket bámult,nézegetett.nagyon nehezen tudtam elszakadni a az extől,mert elég önbizalom hiányos lettem.úgy éreztem,hogy ronda vagyok és senkinek sem kellenék.aztán már fiúkkal szóba se álltam,mindig lefele néztem.és most hogy vége kb 3hete. azóta észrevettem,hogy mennyien megnéznek,és egy fiú közeledett is felém. és kezdek rájönni,hogy nem is nézek ki rosszul,mert ez a fiú aki kezdeményezett,nagyon jól néz ki,és azt mondta rám,hogy zavarba jön attól,ha néz.szóval most kezdek ébredezni,hogy az exem ezt direkt csinálta?ő malackának hívott.pedig 174cm 57kg vagyok,és sokat sportolok,edzek..bár én hittem neki.még a kapcsolatunk nincs teljesen lezárva,de úgy érzem,hogy egy ilyen emberrel nem kéne együtt lennem többet..:/
2013. szept. 22. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, biztosan, hogy miatta van/volt.

Csak azt nem értem, ha 2 év után ezt elkezdte, Te miért maradtál vele még további 2 évet? Ennyire szeretsz szenvedni?

Na mindegy, jó döntés volt szakítani, megy tovább az élet.

2013. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mint mondtam iszonyatos önbizalomhiányban szenvedtem! ráadásul nagyon szerelmes voltam belé,és elhittem mindent amit mondott..sokat szenvedtem,de kezdem úgy érezni,bármennyire is szerettem,akármilyen közös jövőt szövögettünk,de nem kell ,mert nem becsül meg,és úgy bánik velem,ahogy az állatokkal sem szoktak..:/

csak nem tudom,hogy hogy fogok majd tudni egy új kapcsolatba belevágni? nem fogom elhinni,hgy tetszem neki,még most is nehéz elhinnem

2013. szept. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!