Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 2. komolyabb randinkon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2. komolyabb randinkon túlságosan elengedtem magam és berúgtam. Ennek már valószínű nem lesz folytatása? 25/N

Figyelt kérdés
Látszólag nem zavarta a szitu.
2018. okt. 2. 06:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

ha annyira berúgtál, honnan tudod, hogy nem zavarta?


amúgy egy részeg nő kiábrándító (a férfi is), ezt nőként írom. ne csodálkozz, ha nem keres.

2018. okt. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerinted ha egy ilyen hülyeség zavarja, akkor majd később, amikor komolyabb és életbevágóbb problémákkal kell majd szembenéznetek, nem fog azonnal elhagyni? Én nem aggódnék. Örülj neki, hogy hamarabb kiderül, hogy milyen.
2018. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2. Ez igaz, de mi van, ha ebből még csak a lány jellemét szűri le - esetleg tévesen?!
2018. okt. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

"Örülj neki, hogy hamarabb kiderül, hogy milyen."


szerintem a srác is ugyanígy gondolja.

2018. okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Azt hiszem, ez egy újabb példa arra, hogy a nők valami arctalan személytelen elváráshalmaznak akarnak megfelelni (aztán persze szomorúak, hogy "mert mindig csak az elvárások").

"Feküdjek le vele? Ne feküdjek le? R1....bancnak néz? Vagy fapitschának? Öltözzek ki? Ne öltözzek ki? Legyek laza a randin? De mi van, ha berúgok, és nem tetszik neki? Legyek kimért a randin? De mi van, ha túl merevnek tart, és nem tetszik neki?"

Szerintem fölösleges ezen agyalni. Ha megvan a kölcsönös szimpátia és vonzalom, akkor nem egy eset alapján von majd le messzemenő következtetéseket.

2018. okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Ja, az itteni szentéletű wannabe-antialkoholistákkal meg ne törődj. Nekik kb. az a legnagyobb eredményük az életben, ha elmondhatják, hogy "bezzeg én nem iszom!"
2018. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Itt nem erről van szó.

Mindenki szokott fingani, de azért az első randin ne kenje már tele:D

Amúgy azért ez nem ennyire egyszerű.

Ha egyébként szimpatikus vagy, nem zavarna.

Viszont, ha lenne már más kizáró tényező is, akkor hatványozottan zavarna.

2018. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Nahát, milyen érdekes, mindenki a nőt védi. Bezzeg, ha egy férfi csinálná ugyan ezt, akkor hülye alkoholista, lapátra vele, verni fogja a nőt és elinni a pénzt. De mivel nő, mindenki simogatja a lelkét.

Hát én is találkoztam már rongy részeg nővel és rohadt gusztustalan volt, elárulom. Nálam elvágtad volna minden esélyed. Főleg mert én magam nem iszok és ha iszok is, nem részegedek le, mert tudok mértéket tartani. Persze ezt is mindjárt leszólják, hogy milyen álszent és biztos én vagyok a szar, amiért ez a véleményem. Mint mindent, amitől lenézve érzik magukat a kedves válaszolók.


Ettől függetlenül: aki iszik, vállalja a következményeket. Ha nem keres többet, ne csodálkozz. Persze lehet, hogy magasról tojik rá és úgy gondolja, hogy legalább látta ezt az arcodat is. Attól függ, mit műveltél részegen. Mert van aki részegen is tud normális maradni meg van aki elkezd randalírozni, műsorozni. Utóbbit is láttam már, na az volt igazán gáz.

2018. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Uramisten.. Berugtal, hat istenem.. Ha egyutt ittatok a sraccal, tulajdonithatja annak is, hogy izgultal ezert csuszott jobban. En is jartam mar hasonloan, es abbol egy hosszu kapcsolat lett, attol nem vagyok alkoholista.. Max mondd meg neki, hogy nagyon szégyenled magad ez miatt. De ha mar volt egy első randi ahol jól éreztétek magatokat, az azert sokat nyom a latba..Ne legyunk mar ennyire álszentek könyörgöm.. Tény nem igy kellett volna, de azert ez még nem a megbocsajthatatlan katasztrófa !
2018. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem, hogy ezen dől, vagy dőlt el a dolog...Ha valaki erősen szimpatikus, akkor ezzel totálisan nem írná le magát nálam... Mondjuk nem is kifejezetten jó pont...
2018. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!