Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire fogadjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire fogadjátok el, hogy egy férfinek szüksége van szabad térre egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én a szabad teret azt igénylem, hogy nem kell egyfolytában együtt lenni. Kellenek külön programok is.

Nem bírom a féltékenykedést, vagy ha egy lány 'birtokolni' akar engem. A magam részéről nagyon hűséges típus vagyok, csak az a baj, hogy ezt nem feltétlen hiszik el nekem, általában mindig rosszabbat feltételeznek rólam, mint amilyen valójában vagyok, pedig egy jó kapcsolat alapja szerintem a kölcsönös elfogadás és a bizalom.


2018. okt. 3. 08:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is igénylem és meg is bízok maximálisan a partneremben, anélkül nemis lenne értelme együtt lenni. Szabad tér alatt én azt értem, hogy pl utálok csetelgetni, ha munkában/egyetemen vagyok, akkor arra akarok koncentrálni, ami a dolgom, így csak este szoktam írogatni vagy telefonálni leginkább, meg azt sem szeretem, ha valaki napjában többször felhív. Nekem ez sok és ilyen üres csacsogásokra nincs igényem, egyedül a személyes találkozásnak látom értelmét. Ha én mondjuk heti 3-4x szeretnék találkozni(persze az összeköltözés lenne a legjobb minél előbb), akkor a pasi akarjon 5-6x :) Ne az legyen, hogy én lógok rajta. Mindig a pasi szeressen jobban, ezt a bölcseletet dédimamámtól kaptam és igaza is volt.
2018. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi inkább otthon ülő típusok vagyunk, ezért nem szokott abból probléma lenni, hogy havonta 1-2-szer egyikünk elmegy valahova a másik nélkül. Abból viszont igen, hogy otthon hogyan osszuk be az időnket a munka, saját magunk és egymás között. Mindketten szeretünk a saját dolgunkkal foglalkozni akkor is, ha egy légtérben vagyunk, és ez a szabadság nagyon hiányzik, ha épp nincs rá lehetőség.
2018. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

En meg eddig azt hittem, hogy azt szeretik, ha kennelbe zarjak oket. (Szarkazmus.)

30/N

Ki ne szeretne a szabadsagot? Csak egy idiota nem ad teret a masiknak.

2018. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is igénylem, hogy egyedül lehessek néha, vagy a párom nélkül csináljak programot, és szerintem természetes, ha néha külön is töltenek időt az emberek.


Agyvérzést kapok az olyan pároktól, akik folyton egymás seggében vannak, és nem csak a kapcsolat legelején.Nekem is van ilyen barátnőm, aki ha eljön velem kettesben bárhová, és neadjisten utcsó pillanatban nem könyörgi be a barátját, hogy hagy jöjjön ő is, akkor végig vibereznek, majd a barátnőm hamarabb hazaindul, mert a párja folyton kérdezgeti, meddig marad még. Na ezt nem tartom normálisnak.


Nekem eleve kell egy hely, ahová különvonulhatok, és olyankor mindenki hagyjon békén.

2018. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanígy gondolom nőként. Nekem is szükségem van szabad térre, külön programokra, az egyedüllétre, nem tartom egészséges dolognak 0-24ben egymás hátsójában lenni. Elfogadom, ha van,a kinek ez az alap, de én nem tudok és nem is akarok így élni. A férjem is ilyen és ezt nagyon szeretem benne, a korábbi kapcsolataimban mindig konfliktusforrás volt az ilyesmi. Mi néha simán elutazunk egymás nélkül pár napra, minden évben elmegyünk egymás nélkül fesztiválra egy hétre külföldre (nem teljesen egyezik a zenei ízlésünk), vannak külön programjaink, sőt, amikor otthon vagyunk sem lógunk együtt minden percben, megvannak a saját külön kis hobbijaink. Természetesen emellett rengeteg a közös program, utazás, szórakozás, nem hagyagoljuk egymást. Nekünk így tökéletes. Ami pedig a bizalmat illeti, nálam és a férjemnél is a féltékenység abszolút válóok, nem toleráljuk a bizalmatlanságot. Bizalom nélkül szvsz lószart se ér egy szerelem vagy egy kapcsolat.
2018. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mivel nekem is kell nőként a szabad tér, ezért nálam alap, hogy a férfinak is megadom.
2018. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!