Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék vele úgy összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék vele úgy összejönni, hogy ne ijesszem el?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, és szemmel láthatólag én is neki. De egy igen visszahúzódó, félénk lányról van szó, akihez nagyon nehéz közel kerülni. Néha keresi a társaságom, nevet a gagyi vicceimen, bókol, nagyon mélyen a szemembe néz, máskor meg csak a távolból figyel és ha közelebb megyek elfordul vagy lesüti a szemét. Egyértelmű, hogy bejövök neki, viszont nem akarom elijeszteni. Mert az én stílusom kicsit faragatlan ,nyers, ez a lány pedig nagyon érzékeny és finomlelkű. Ezért nem is akarok nagyon nyomulni, mert akkor megijedne. Mert jelenleg még csak abban a fázisban van, hogy nagyon vonzódik hozzám, de nem hinném, hogy kapcsolatot is szeretne velem, vagy legalábbis még nem, mert a személyiségem az még sztem egyáltalán nem fogta meg. Hogy tudnék felé finoman közeledni, hogy megmutassam neki, hogy belül én is kedves vagyok, még ha nem is látszom annak.
2018. okt. 13. 07:03
 1/2 A kérdező kommentje:
egy helyen dolgozunk egyébként
2018. okt. 13. 07:10
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de drága, meg ne zabáljam. Férfit akar kapni, nem egy kisfiút. Hívd el kávézni, stb. állj a sarkadra, mert ezt várja, hamár bejössz neki. Az nem azt jelenti, hogy meg kell döntsd 2. randi után, de ha így csináljátok tovább aztán csorgathassátok egymásra a nyálatok, semmi nem lesz belőle. Valakinek határozottnak kell lenni!
2018. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!