Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Törzsvásárló vagyok egy nagyobb üzletben. Szinte minden nap járok ott, általában munka elött. Dolgozik ott egy nő, aki tetszik. Szemezgetünk, néha még váltunk is 1-2 szót. Én tudom az ő nevét, mert amikor valaki beáll a kasszába, akkor bejelentkeznek a terminálba és rajta van a pénztáros neve a blokkon és megnéztem fb-n. Nincs barátja.

Amikor bent vagyok a boltban, néha még ő köszön nekem elsőre, de igazából az köszön, aki hamarabb észre veszi a másikat. Amikor épp nem ideges, akkor általában mosolyog a jelenlétemben, szóval szerintem bejövök neki. Ha váltunk is 1-2 szót, akkor is általában a macskákról (neki is van meg nekem is van.)

Ebben a boltban mindenki csinál mindent, szóval van, hogy ő is árut pakol, vagy a csemegepultban van, vagy kasszázik.

Arra gondoltam, hogy amikor nem annyira elfoglalt (pl árut pakol) akkor elhívom kávézni vagy ilyesmi. Szerintetek ez így jó? A gond az, hogy ő nem tudja az én nevem. Ennek ellenére elhívjam szerintetek, mondjuk kávézni vagy valami?

Tanácsok? (Igen, abszolút tapasztalatlan vagyok a nőkkel, ráadásul ha próbálkozom is, általában semmi nem lesz semmiből, mindig szerencsétlen vagyok)


22/f



2018. okt. 28. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem irtad volna a zarojeles reszt, akkor is egyertelmu lett volna, hogy szerencsetlen tapasztalatlan vagy.


Amugy mit gondolsz, ha nem hivod el, akkor lesz valami a dologbol vagy megis mit varsz? Hivd el azt vagy igent mond vagy nemet...

2018. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg elsütni neki egy-két poént, és bókolj neki, és pici puhítás után mondd meg neki, hogy számodra szimpatikus, és szívesen megismernéd őt jobban is. Ha eléggé intelligens értelmileg és érzelmileg, akkor elutasítás esetén is normálisan fog viselkedni, a lepattintás nyilván benne van a pakliban (és ez nem feltétlenül rólad szól, van, aki egyszerűen nem nyitott egy kapcsolatra, vagy gátlásos stb.), de remélem, összejön neked. Csak bátran, a nők értékelik azt, ha határozottan, bátran mersz cselekedni.
2018. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt azért nem ajánlom, hogy munkaidőben (árut pakol) elhívjad kávézni!! Azt kérdezd meg tőle (kis bevezető után - előttem már tanácsolták), hogy munkaidő után lenne-e kedve egy kávéra, cukrászdára, filmre stb. A többi tőle függ. Légy szerencsés!
2018. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tegnap félig részegen bejelöktem ismerősnek, most meg visszaigazolt. :D Nem is emléksztem rá, hogy bejelöltem, csak most ugrott be, amikor visszajelölt. :D

Most már még az üzletbe is félek bemenni :D

2018. nov. 4. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
"Hogyan hívjam el randira?" --> "randiznál velem?"
2018. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hívd el báehogy. Légy udvarias, ennyi.
2018. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor hülye is vagy, nem csak tapasztalatlan és szerencsétlen. :D


Én csak annyit mondanék, hogy nem szeretnéd feltartani a munkahelyén, de szeretnéd meghívni egy kávéra...

Csak ne facebookon, főleg ne részegen, mert az szánalmas. Egy férfi szemtől szembe hívjon meg egy nőt. Ha igent mond, de nem tudjátok a részleteket megbeszélni, mert nem ér rá, és főleg ha úgy beszélitek meg, hogy majd facebookon egyeztettek, akkor a találkozás helyét idejét már lehet ott is egyeztetni, de meghívni személyesen kell Már csak azért is, hogy lássad, miként reagál, örömmel megy bele, vagy csak tessék-lássék, vagy ha elutasít, akkor lássad, hogy mi van.

2018. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!