Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mozgássérült lányok. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgássérült lányok. Ti inkább egészséges, vagy hozzám hasonló mozgássérült srácokkal ismerkednétek vagy lennétek kapcsolatban szívesebben? 23/F

Figyelt kérdés

2018. nov. 1. 17:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az nem gond, attól még szivesen elolvasom, igazából attól, mert nem vagyok egészséges, még így is teljesen megértem azt akinek az ilyesmi nem fér bele. Mert hát, lássuk csak be nem könnyű dolog ez, én épp ezért sem ítélem el azt akinek nem fér bele, egy mozgássérülttel való kapcsolat. És inkább mondja meg valaki, hogy bocs ezért nem, mint az hogy húzza az agyam. Úgy meg, hogy ápoló vagy, jobban érthető, hogy otthon ez már nem menne. Egyébként, az meg azért tényleg másabb, ha idő közben egy baleset miatt ilyen történik, egy amúgy egészségessel.
2018. nov. 10. 22:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Probálok nem tudomást venni róla, és ehhez szükséges egy egeszseges férfi. Nem akarok depresszios lenni
2018. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz angolul, nézd meg ezt a videót: [link]

Ez a férfi aztán tényleg hátrányos helyzetből indul, de látod milyen csodaszép párt talált és mennyire őszinte szerelem van köztük.

2019. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!