Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felnőttkorban miért akadályozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttkorban miért akadályozó tényező egy kapcsolatban, ha egy férfi egyáltalán nem fogyaszt alkoholt? Illetve felnőtt nők összejönnének-e egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés
Annak tudatában vagyok, hogy volt már ilyen, illetve hasonló kérdés, de nézzük 2018-ban hol tartunk. A volt barátnőm mindig nehezményezte, amikor társaságban nem fogadtam el az alkoholt. Ő akkor úgy érezte nem közös az élmény. Engem mindig is rosszullét fogott el, amikor megéreztem a szagát. Azt is értem, hogy ha egy társaságban mindenki fogyaszt, csak egy nem, akkor az fekete bárány, de szerintem megfelelő toleranciával lehetne ezt kezelni. Én nem szólom le azt, aki fogyaszt, így ezt elvárom viszont is. Mégis sokan azt mondják:" Hogy lehet így élni?", "Miért kell már ilyennek lenni?" Nagyobb elfogadásra lenne szükség szerintem.Egyébként nem is dohányzom, a drogok sem jöhetnek szóba. Ja. És nem gondolom, hogy ettől különb, illetve jobb ember lennék. Csupán más. Várom a véleményeiteket, észrevételeket, reflexiókat.
2018. nov. 1. 23:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekem a baráti társaság 90%-a pasi, a csajok inkább úgy kerültek be, hogy valamelyik srác barátnője. Senkit sem zavar, hogy nem iszok, már hozzá szoktak. De a legtöbb barátomat gyerekkorom óta ismerem, a férjem barátait leszámítva. Őket sem zavarja :).
2018. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
en 22 eves vagyok es elobb valasztanek olyat, ami nem iszik egyaltalan, mintsem olyat, aki sokat. en speciel hetente/kethetente iszom, akkor is csak maximum becsipek. nincs szuksegem alkoholra, hogy jol erezzem magam.
2018. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

9-es válaszoló: "Ezt nem értem. Aki nem iszik alkoholt, az otthonülő? Talán csak piával lehet szórakozni?


Nem. Természetesen nem. Csak összehasonlítottam. Ha az egyik otthon szeretne ülni, a másik pedig nem, akkor nem tudnak együtt programokat szervezni. Nagyon más az életstílusuk. Egy olyan lány, aki néha szeret iszogatni, az elvárja, hogy a barátja is vele igyon, hogy együtt éljék meg a dolgot. Sokaktól ezt hallottam.

2018. nov. 2. 10:32
 24/27 A kérdező kommentje:
Annak viszont örülök, hogy ilyen válaszok érkeztek főként. Évekkel ezeleőtt kitettem a társasági élet topicba és mindenki leszólt, hogy milyen vagyok.
2018. nov. 2. 10:59
 25/27 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, ha a barátom nem fogyasztana alkoholt, szerintem ez egy nagyon pozitív tulajdonság.

Viszont ezt csak akkor, ha nem zavarná, hogy néha megkívánok egy pohár bort. :)


21/N

2018. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, ha néha iszol egy pohár bort. Egyetlen dologgal nem tudnék mit kezdeni, ha én is arra lennék kényszerítve. Amikor a volt barátnőmnek sikerült a nyelvvizsgája, akkor meg kellett innom egy boros Colát. Órákig szenvedtem vele.
2018. nov. 2. 11:49
 27/27 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Én szeretek meginni heti 1x 1-2 pohár bort amíg a párom iszik 1-2 sört. Kis lazulás amikor már alszik a gyerek és végre nincs semmi dolgunk. Lehet kicsit zavarna az elején de nem érdekelne nagyon, ha a párom nem akarna inni többet. Amúgy egyikünk se iszik mást, töményt, de a párom e-cigizik.

22N

2018. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!