Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A hapsit vagy a beszólását...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hapsit vagy a beszólását engedjem el?

Figyelt kérdés

Első randink során szóbakerült egy magánügy. (intim) Én póbáltam kedvesen közölni hogy ez nem rá tartozik. Ekkor érkezett a válasza ami úgy hangzott : MÉG

Értem én hogy viccesen tette, de erre én mérgemben ott hagytam.


Azóta egy halom bocsánatkérő üzenetet írt de nem tudom mit tegyek. Ezelőtt már sokat beszéltünk, kedves embernek ismertem meg de picit beképzelt is tud lenni.



2018. nov. 4. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
A hapsit engedd el. Akinek ilyen kicsúszik a száján, annak finoman szólva is kérdéses az értékrendje.
2018. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
szerintem nagyon túlreagálod.
2018. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Van akinek egy ilyen dolog belefér, van akinek nem. Neked nem. Ha úgy gondolod, hogy megérdemel egy másik lehetőséget, akkor úgyis adsz neki, ha nem, akkor meg nem.
2018. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Azért ha nem látszik bunkónak, akkor lehet hogy kaphat egy második randit!

Lehet hogy arra célzott volna csak, hogy ha egy pár lesztek akkor az intim ügyeitek is közös ügyek lesznek!

És ez valóban húz oda, mert onnan elvileg nincsenek titkok egymás előtt, csak ha félrekefél az ember fia/lánya.

De hogy otthagytad teljesen normális reakció.

Viszont ha beképzelt akkor milyen lesz, ha nyeregben fogja érezni magát?

2018. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
41%

Ez tini párkapcsolatok topicba való szerintem.


Viccelni próbált egy első randin..

Nem tudhatja, hogy neked ez sértő.

2018. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Még hogy viccelni próbált? Na ne.

Pont, hogy nem. Ez egy "freudi nyelvbotlás" volt, kicsúszott a száján, hogyan gondolja VALÓJÁBAN.

2018. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Azok sertodnek meg,akiknek keves az onbizalmuk.


A pasidnak nagyszeru humora van. Szamomra erthetetlen,miert nem tudsz vele egyutt nevetni. 2018 van. A kerdese nem szamit illetlensegnek se dutvanak. ( Szuz vagy ? A poenbol gondolom,hogy ez

lehetett. Mivel ez a 18 even feluli kategoria,mar kellemetlen dolog szuznek lenned. Jobb lett volna,ha orulsz,hogy megszabDit ettol a tehertol.)

N/36

2018. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, mi a bajod azzal, hogy MÉG nem tartoznak rá bizonyos intim magányügyeid? Én ebből a szóból azt gondolnám, hogy komolyabb kapcsolatot tervez(ett) veled, és egy komoly kapcsolatban arról az intim magányügyről is nyíltan fogtok majd beszélni egymás előtt.

Te viszont hisztis liba módjára viselkedtél. Ha soha, még sok év házasság után sem beszélnél vele arról a témáról, akkor kulturáltan megmondhattad volna ezt is. Ő meg eldöntheti, hogy vállalható-e neki ez a titkolódzás egy kapcsolatban.

2018. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha szex partnert keresel simán megcsinálhatod, hogy nem randizol vele, amíg tart a hüvelygombád.

Amennyiben komoly, együtt élős kapcsolatot tervezel, a csak rád tartozó intim magánügyek száma drasztikusan csökkenni fog, cserébe kapsz majd a párodéból is. Ez egy ilyen játék.


Mellesleg, ha ő nem hisztis pcsaként tekintett rád feldúlt távozásod után, hanem továbbra is barátnőjelöltként, és igyekszik kiengesztelni, megérdemelne egy újabb esélyt.

Vagy csak nagyon papucs a srác.


Befejeztem, lehet nyomni a pirosat.

2018. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!