Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményeztél eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményeztél eddig itt, ha valaki szimpatikus lett számodra?

Figyelt kérdés

Ürüggyel, indirekt módon, vagy direkt ismerkedési szándékkal?


Melyik vált be és mi lett a dologból?


Írhatnál életkort, s a nemedet is.


2018. nov. 9. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazán szoktam kezdeményezni, mert nem gondolnám, hogy bárki kíváncsi lenne rám. Olyan már megesett, hogy valakire ráírtam a válasza kapcsán vagy figyelmeztettem és beszélgetés lett belőle, de ez nem egy burkolt módszer volt a kezdeményezésre, csak úgy gondoltam kedves leszek.


25F

2018. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Volt direkt és indirekt is. A direktnél sokszor vissza sem írtak. Indirektnél pedig nem a párkeresés volt a cél csak megkedveltem út közben. És a végén kiderül, hogy nős vagy barátnős. Tehát zsákutca.

Minden esetre egyik sem eredményes. Kivéve a szexkapcsolat, bár nem tudom mennyi lenne a valódi érdeklődő, mert volt itt aki mondta, hogy ő szexkapcsolatot akar csak és csak 1-2 szex jött neki össze pedig több tíz jelentkező van online, anoním.

Szóval nem tudom. Fura ez az oldal.

De jellemzően akkor találnak be engem az ismerkedős privátok amikor meg nekem nem aktuális.

2018. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Ráírtam valami ürüggyel, amiben a segítségét kértem. Erre a levelemre válaszolt is, majd a másodikra, amiben megköszöntem a segítségét és feldobtam egy témát, már nem. Ennyi volt kettőnk pályafutása. :D

24N

2018. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Régen trollkodással. De már nem érdekel senki.
2018. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Csajok dobjatok fel nekem valami témát :D

27F

2018. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Csak válaszoltam a feltett kérdésére;)


Néhány szimpatikusabb emberrel írtam régebben privit is de semmi több.


27N

2018. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Én meg csak demonstráltam hogy hogyan kezdeményezek néha :D
2018. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Többen írtak már nekem privátot ismerkedési céllal, de ezekre nem szoktam válaszolni. Ha valaki a válaszom kapcsán keres meg, és úgy ítélem meg, hogy az adott témáról van beszélnivalónk, akkor megy egy darabig az írogatás, aztán vagy én vagy a másik nem ír többet. A másik eset, mikor a véleménycsere átmegy személyesebb jellegű beszélgetésbe, azt meg azért nem szeretem, mert nem látom az embert a betűk mögött, szóval egy idő után kifullad a sztori, mert nincs tovabblépés részemről.

N

2018. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!