Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok? Ha nincs meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ha nincs meg a kezdeti "kémia" a nő részéről, érdemes várni arra, hogy akár közös élmények szerzésével kialakul?

Figyelt kérdés

Minden ember és kapcsolat más és más. Jelenleg ismerkedem egy lánnyal, de a harmadik találkozásunkkor nem engedte megfogni a kezét, mert ez neki még túl korai lenne. Azt mondta, hogy időt kér arra hogy megismerjen és akkor majd meglátjuk. Utoljára azt mondta, hogy a kapcsolathoz kell a kémia is, a szikra és ehhez neki idő kell. Ezt valahogy nem tudom elhinni, eddig úgy tapasztaltam, hogy az van vagy nincs: nem "a szerelem első látásra", hanem a szikra, mely az első találkozásra megjelenik és nem enged. Érdemes rá várni? Vagy hagyjam annyiban?


Köszi.



2018. nov. 11. 09:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Minden ember más, van, akiben lassan alakulnak ki a dolgok, van, akiben gyorsan, van, akiben rövid idő alatt elmúlik, és akkor megy tovább... stb. Mi lenne, ha rá koncentrálnál, és ne mások alapján ítélnéd meg őt, mikor ő lehet, hogy teljesen más? Az is lehet, hogy a csalódásai miatt emelt falat maga köré, és óvatosabbá vált.

Találkozott veled többször is, lehetőséget adott, megmondta, hogy lassabb tempót igényel, miért akarsz úgy rohanni, mint egy rakéta? Ha meg neked nem jó az ő tempója, akkor köszönj el tőle, és keress mást, aki könnyebben adja magát, ő meg hadd találjon magának olyat, aki megérti és elfogadja ilyennek.

2018. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

Idővel meg lehet szeretni valakit, és akkor egyre vonzóbbnak látod, és akarni fogod az érintését is.

Nem mindig első pillantásra kívánunk meg valakit.

2018. nov. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Akinek még a kezéhez sem érhetsz a harmadik randin, azzal sokáig fog tartani az ismerkedés, és nehéz elképzelni, hogy bármikor is felszabadult és aktív lesz az ágyban. Én valószínűleg hagynám a fenébe, de ha amúgy nagyon rokonszenves, próbálkozz még egy darabig!
2018. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem elmondta, hogy neki ehhez idő kell. Lesz rossz tapasztalatai voltak, vagy ilyesmi. Ha érdekel, akkor várj egy kicsit rá. Ha nem érdekel, akkor meg inkább engedd el, mielőtt elkezd kötődni hozzád.
2018. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Nem éri meg várni.


Nem mondom, hogy nem alakulhat ki később mégis, de ez kb olyan, mintha attól tennéd függővé a megélhetésed, hogy megnyered e a lottó 5-öst.

2018. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Egy nőnek vagy azonnal tetszel, vagy soha nem fogsz. Ha első randin nincs csók, akkor felesleges a továbbiakat erőltetni, nem lesz belőle semmi.
2018. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Te dontsd el. En biztosan nem varnek, mert en szeretem az osztonos reszt minel termeszetesebben, kicsit sodordva megelni, nem pedig varni meg dolgozni erte, esetleg "kierdemelni". De ez attol fugg te mit akarsz. Egy ilyen felallasbol is kihozhatsz jot, csak tisztazni kell a celjaidat.
2018. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
"Ha első randin nincs csók, akkor felesleges a továbbiakat erőltetni, nem lesz belőle semmi." - Ha friss ismeretség esetén valaki tőlem első randin csókot akar, akkor nem lesz belőle semmi, mert idegenek vagyunk egymásnak és egy idegent nem engedek ennyire közel magamhoz. Más a helyzet, ha mondjuk már évek óta ismerjük egymást, aztán fokozatosan alakul úgy, hogy közelebb kerülünk egymáshoz, és randizni kezdünk, akkor nem vagyunk idegenek, de egy idegen ne akarjon egyből csókot...
2018. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
#8 Lehet, hogy így gondolod, de ha valaki elég jól néz ki, akkor engedni fogod, hogy első randin lesmároljon. Ha nem néz ki elég jól, akkor meg úgysem lesz belőle semmi.
2018. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
"Lehet, hogy így gondolod, de ha valaki elég jól néz ki, akkor engedni fogod, hogy első randin lesmároljon." - Ezt hadd döntsem el én, kérlek, és ne próbáld a te gondolataidat az én fejembe belelátni. :-D
2018. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!