Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csavarjam az ujjaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csavarjam az ujjaim köré, ha kissé félénk vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki 28 éves (ráadásul személyi edző), én pedig 23. Kb fél éve szingli vagyok és eléggé félénk személyiségű. Nem is volt túl sok kapcsolatom, ebből kifolyólag nincs is túl sok tapasztalatom. Járok egy edzőerembe és ott dolgozik ez a srác. Nagyon kedves, jókat beszélünk, és nagyon bejön nekem. Nem tudom, hogy hogyan csavarjam az ujjaim köré. Írjak rá messengeren? Vagy mit csináljak? Olyan szerencsétlennek érzem magam :) Kérlek segítsetek, de normális válaszokat kérek :)

2018. nov. 16. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.Szemkontaktus

2.Mosoly

3.Érintés

2018. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dolj be előtte amikor edzel :)

Egyenes hat mellek és popsi ki és ennyi...:)

Érd el azt hogy edeklodjon irantad, kérd meg hogy fogja meg a hasadat hogy eléggé kemény-e

2018. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző voltam, amúgy csak a kezdet nehéz. :)
2018. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Küldj neki jeleket, amolyan nőiesen (ott a hármas az első válaszban), aztán ha ugrik, nyert ügyed van. Ha nem, van barátnője / nem érdekled stb. akkor sem dől össze a világ.

Próbát megér. :)

2018. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ejts el a közelében valamit. Ha lehajol érte, tégy így te is és intézd úgy, hogy lehetőleg lefejeljen. Ezzel garantált a siker.

32/f

2018. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!