Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert jonnek ossze emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jonnek ossze emberek valakivel csak azert, mert nem jut jobb?

Figyelt kérdés

Foleg ferfiaktol hallom, hogy osszejonnek nokkel, akik szamukra nem attraktivak vagy "csak" atlagosak, mondvan ugyse jutna jobb, majd csorgatjak a nyalukat a "top" nokre, akiket nem kaphatnak meg, a parjuk mellett.

Mi ertelme igy kapcsolatot kezdeni? Hogy kozben odaig vagy mas nokert, nezegeted oket, akar fantazialsz is roluk... Miert van az, hogy nok, ha szerelmesek, teljesen meg vannak elegedve a parjuk kulsejevel (legyen az akarmilyen elonytelen is), mig alatalaban a ferfiak nem es letudjak annyival, hogy a jonokre verik ki neha?

Tehat ennek a "ha lo nincs, jo a szamar is" elvnek mi ertelme? Ez a legnagyobb onzoseg, amit valaki tehet. Nem kene ezt normalizalni, mert teljesen tiszteletlenseg a novel szemben.


2018. nov. 16. 17:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mert hallgatnak az itteni "bölcs" tanácsokra, pl. "Keress a saját színteden!" "Ha nem nézel ki jól, akkor miért akarsz csinos barátnőt?" Utána meg persze jönnek az ilyen kérdések, mint ez is. Ezért vagyok én egyedülálló már évek óta, akik tetszettek azokkal nem jött össze semmi érdemleges, aki meg nem tetszik olyanokkal nem látom értelmét kapcsolatot kialakítani.
2018. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Minden párkapcsolat egyforma. Az egyik fél a börtönőr szerepét tölti be, ő a féltékenykedő, ő érzi úgy megfogta Isten lábát. A másik fél értelemszerűen a Rab.


Én már nyolc évesen figyeltem a párokat, több szerelmest láttam, és mindig feltűnt 9 éves koromtól, hogy az a nő nem szép, miért van vele az a srác(?) 18-25 évesek lehettek.


Ez nagy rejtély volt számomra, aztán megtaláltam nagybáttyám szexújságját, és akkor már sejtettem. Mert ha szép ha ronda, sunája van.


Sajnos ez rajtam nem segített, mert én szégyelnék ronda,dagadt,buta nővel mutatkozni.

2018. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!