Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet összejönni valakivel aki a szüleinél lakik es korai lenne a bemutatás?

Figyelt kérdés

Szeretnék már többet a barátomtól. Testi kontaktot vagy ilyesmi.

De még érdekesen venné ki magát ha bemutatna, mert az elején vagyunk

Az én szuleim meg plane tiltanak mindenkit soha senki nem aludt nálunk (amugy is introvertáltak)zavarban is lennék.


Hogyan lehetne több a kapcsolatunk "testvérinél"?

Utszéli bokor, hotel, ilyenek nem játszanak


2018. nov. 2. 07:35
 1/10 A kérdező kommentje:
A barátomat pedig mintha nem is zavarná hogy nincs semmi. Az hogy lehet?
2018. nov. 2. 07:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a tini kapcsolatok rovatban lehet az ilyen dolgokat megoldani
2018. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Mennyi ideje vagytok együtt? Minden nap szoktatok mély témákról beszélgetni?


Miért vagy olyan prűd, ha azt mondjuk, hogy esetleg vegyetek ki szobát, az neked miért nem jó?

Eltudott park a sötétben? Ne legyél már ilyen kis nebáncsvirág. Akkor hol akarod ezt lerendezni? HALLJUK!!!

2018. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En az elso heten megismertem a szuleit. Nem kell nagy ugyet csinalni egy bemutatkozasbol. Nem eljegyzes ez.
2018. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát a felnőttek ki esznek egy szobát, de mivel ez neked nem jó, akkor szervezz osztálytalálkozót a szüleidnek, és amikor élménynek, ott az alkalom.

Adj nekik ajándékba mozijegyet és a film ideje alatt mehet a menet, vagy ragassz álszakállat meg bajuszt, vegyél kalapot, napszemcsis, ülj a barátod nyakába és vegyél fel egy hosszú kabátot, hogy egy magas férfinek tűnj és mondd meg, hogy a házfelügyelő vagy és rovarirtás miatt hétvégére el kell hagyniuk a lakást. Aztán visszaszöksz és az ágyukban szexelsz a pasiddal.

2018. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Felnőtt nem onnan lesz valaki, hogy elmúlt 18, hanem onnan, hogy a szülei elé tud állni, hogy ne pofázzanak bele mindenbe az életében.


Van aki 30 évesen is tini, mert még akkor is a szülők mondják meg, hogy kivel lehet, mit csinálhat

2018. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
engem az jobban érdekelne, miért nem akar a barátod többet.
2018. nov. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ez engem is érdekelne. Nem is gondolkodik ilyesmin, csak én. Persze benne lenne ha mondanám, de lehozo nagyon hogy én irányitok mint egy ffi
2018. nov. 2. 08:53
 9/10 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy alibi csaj vagy, es o valojaban meleg/bi/aszex?


nekem volt ilyen "pasim", szoval ismeros a szitu.

2018. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5 ez tetszett! 😂😂


Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? A kérdésed alapján valóban inkább a tini rovatba kellene írnod...

A szoba miért nem jöhet szóba? (Pesten, meg szerintem más nagyobb városban pár órára is lehet bérelni). Illetve ha van olyan barát vagy rokon, aki nyitott és DISZKRÉT, akkor ő is odaadhatja a lakást 1-2 órára.


Viszont nőként (lányként), főleg mivel azt mondod még az elején vagytok, nem kéne annyira erőltetned...

2018. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!