Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért törli a Tinder a párjaimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törli a Tinder a párjaimat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban 3-4 lányt is letörölt nekem a tinder miután írtam nekik de nem is órákkal később hanem pár másodperc után. Az egyik superlike-olt is szóval nem túl valószínű hogy félrenyomta és azonnal letörölt.


Szerintetek szándékosan törölhettek vagy valami technikai biszb@ss lehet ? Hozzáteszem nem frissítettem az alkalmazást. Kicsit valószínűtlennek tűnik hogy pár másodperccel azután h írtam már töröltek is.



2018. nov. 26. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tinder törölt, hanem maguk a lányok. :D
2018. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van. A lányok törölnek
2018. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zzzz90 ***** válasza:
100%

"Az egyik superlike-olt is szóval nem túl valószínű hogy félrenyomta és azonnal letörölt."

Pedig pont, hogy a superlike volt a félrenyomás. Utána pedig kijavította a dolgot.


Amikor még használtam velem is megesett az is, hogy superlike-oltam valakit és az is, hogy a képei nézegetése közben sikerült jobbra húzni. Utána persze match esetén én is rögtön visszavontam a dolgot.

2018. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

A nők már csak ilyen ribik.

gyűjtik a matcheket, aztán meg törölgetnek azonnal.

Ismerős a szitu...

Mondjuk este lett egy újabb match, ma délelőtt írtam neki, de még egyelőre semmi reakció...

Tehát nem szoftverhiba.

2018. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is pont ma kijelezte a Tinder hogy szuperlájkolt valaki, nézzem meg ki... tudod mit csináltam? Semmit, folytattam a munkát hogy mire végzek addigra úgyis eltűnik a csaj semmit se látok majd. Naná hogy így is lett. De egyébként tök megszokott hogy jönnek a csajok likeolnak match kutyafüle és úgy eltűnnek( némelyik pont chetelés közben) mint a sicc
2018. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Érdekes h máskor meg órákkal később se látják h írtam valamit :) Na mintegy lehet inkább tojni kéne a tinderre magasról.


Tehát akkor nem a technika ördöge cs*szekszik velem mégse ?

2018. nov. 26. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt jól fel lettem világosítva a saját kérdésemnél!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Azóta sikerült nekem is superlikeolni véletlen, pedig nem akartam. :) Ezt most mobilon sikerült abszolválnom. :D Felfelé akartam "görgetni" és ehelyett ugye superlike. meh

2018. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A superlike néha véletlen. Velem is volt, elfelejtettem, hogy tinderen vagyok és felfelé görgetve akartam másik képre lépni. Facebookon is próbálok lájkolni néha dupla kattintással.
2018. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!