Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar mással találkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mással találkozni, ha alakulóban van egy kapcsolata?

Figyelt kérdés

Más nővel találkozni.


32 N


2018. dec. 1. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy neki fontos.
2018. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy hány “alakulóban” van kapcsolatom maradt örökre ebben a státuszban?


Régen nem találkoztam massal, ha jött a lehetőség, de nekem alakult egy kapcsolatom. Aztán egy idő után rájöttem, hogy a nők is simán randiznak massal (“jaj, ne haragudj, de megismertem valakit” - mindez a 3. randinkon), vagy szimplán bizonytalanok és nem is alakul semmi (“bocs, mégis képben van az exem”, meg “mégsem akarok kapcsolatot”, “kedves férfi vagy, de az 5. randi után sem érzem, hogy ebből baratsagnal több lesz”).


Hát ezért találkozom massal is attól, hogy “alakul valami”, mert az alakul az nagyon nem kapcsolat, az csak valami bizonytalan állapot, és lehet, hogy a másikkal nem csak tandík tömegén át fog alakulni, hanem lesz is valami (ne érts felre ez alatt nem a szexet értem, hanem azt, hogy én kellék a nőnek egyértelműen, nem csak “alakul talán valami”)

2018. dec. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kérdés, hogy mit jelent az, hogy alakulóban van egy kapcsolat?


már kétszer randiztatok, és jó volt a hangulat, az elég korai az elköteleződéshez. én mondjuk kb csókolózástól kezdem azt gondolni, hogy alakul egy kapcsolatom, de szerintem én viszonylag komolyan vezsem az elköteleződést sok haverhoz képest, akiknél a casual sex is kevés az elköteleződéshez...

2018. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!