Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? A pasiknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? A pasiknál ez a normális, vagy én fogtam ki ezt a típust?

Figyelt kérdés

Szeptemberben ismerkedtem meg egy társkereső oldalon az adott férfival. Külföldön dolgozott akkor, így két hónapig csak irogattunk egymásnak, általában esténként, mert nappal nem sok idő volt erre. Azóta hazajött. Telefonon beszéltünk majdnem minden este, órákig is akár. Napközben viszont nem keres azóta hogy itthon van. Ha ír délután, akkor este már nem hiv. Sokszor nem elérhető azokon az oldalakon, ahol beszélgetni szoktunk. Találkoztam vele a múlt héten. Nagyon jól megvoltunk, volt csók is a végén, hosszú ölelés. Másnap még felhívott, mondta hogy élvezte a randi minden percét, és hogy nagyon tetszettem neki élőben is. Viszont azóta nem hívott, és szinte nem is beszéltünk. Utoljára tegnapelőtt írt, hogy miujság velem, ugyanúgy becézett mint eddig is... Nem értem mi történhetett, de azóta nem keres. Én is megkérdeztem, hogy ő hogy van, de nem kaptam választ. Elérhető volt azóta sokszor, posztolt képet is, szóval nem esett baja vagy ilyesmi. Aki komolyan gondolja egy lánnyal, az beéri ennyi napi kontaktussal, elég neki ennyi? Távol vagyunk egymástól, 3 órányira autóval. Nem várom el, hogy naponta találkozzunk, de szükségem lenne naponta a figyelmere és törődésére. De ehelyett ez a napi három sms van csak. Kezdem úgy érezni, hogy nem volt őszinte, és minden szava hazugság volt. De vajon miért csinálja ezt? Miért mond mézes mázas szavakat, ha aztán ennyire megmutatja, hogy nem is érdeklem. Vagy én reagálom túl, és a pasinak ennyi elég? Nincs szükségük naponta arra, hogy hallják a lány hangját, tudják mi van vele? Tapasztalatlan vagyok még ebben, de úgy érzem, csak szórakozik. Szerintetek?


20/l 25/F


2018. dec. 2. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégse jöttél be neki annyira,mert különben tartaná normálisan a kontaktot veled.
2018. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig aktív volt és most már nem az, akkor lehet meggondolta magát rájött több ennek a kapcsolatnak a kialakítására szánt "költség" mint amennyi a "haszon". Még egy utolsó, nincs kedved újra találkozni szöveget megpróbálnék a helyedben, ha hárít vagy nem reagál akkor kuka. Viszont neked is el kell gondolkoznod azon, hogy szükséged van-e ilyen alakra aki ennyire eltünik, elérhetetlen és külföldön dolgozik. Távkapcsolat nem mindenkinek való.
2018. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Mert az ilyen pasik altalaban egyszerre nem csak egy nonek udvarolnak, hanem tobbnel is probalkoznak folyamatosan. Es mindig azt nezik, hogy melyik a legdekorativabb, es a legkevesebb befektetett energiaval/penzzel megdontheto. Most van nalad igeretesebb, igy nem rad pazarolja az idejet. De ez mindig valtozik, mert van aki kidobja, vagy tul sok programot, romantikazast ker egy dugasert cserebe, igy elobb-utobb te is sorrakerulhetsz nala. Persze csak akkor, ha neked ezt van kedved kivarni.
2018. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van csaja.
2018. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!