Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori, hogy egy férfit azért utasítanak vissza, mert "túl jó férfi"?

Figyelt kérdés
Azaz a nő úgy érzi valami nem stimmel, mert ő nem kaphatna meg egy ilyen férfit, és ezért visszautasítja, mert attól tart lelép ha talál egy szebb csajt.

2018. dec. 3. 16:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer előfordult velem is, nagyon bele voltam zúgva, de nem adtam esélyt neki, mert féltem. Azóta is bánom, mái napig gondolok rá, pedig ennek már 3 éve. :(
2018. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

9es 4es vagyok..

Szoktam rá gondolni, hogy mi lett volna ha én is megnyílok..

Vajon tényleg szeretett e,vagy csak játszadozott..

Mindenesetre lehet ez volt életem legrosszabb döntése is akár, nem tudom tényleg..

2018. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
10# ez csak a harminc felé közeledő nőkre igaz, amikor valóban tudatosan egy irányítható, ún. stabil pasit keresnek, hogy bebiztosítsák maguknak az anyagi biztonságot. Mindaddig az öntörvényű rosszfiúk hiábavaló megnevelésével vannak elfoglalva.
2018. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez csak álom...szóval álmodozhatsz erről...
2018. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%

Bocsi, de ha így indulsz neki egy kapcsolatnak akkor soha nem lesz senkid sem, légy magabiztos és határozott.

Mindenkiben van valami csodálatos és kívánatos. :)

Attól hogy nem vagy egy szinten v kivel külsőleg , mert te így gondolod, attól meg kívánhat téged egy férfi.

És olyan tűz ami végleg összeköt két embert akar egy egesz életre. :)

Ne aggódj senki sem tökéletes. :)

2018. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
Bírom, hogy a nők leírják a véleményület es közben 1-2 keserű rinyás férfi meg telesírja a kérdést
2018. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Baromság. Minden nő a legjobb hapsikat akarja, értük versengenek. Ezt a "túl jó férfi" effektust maximum lekoptató szövegként tudnám elképzelni, kb. úgy, mint a "túl jó vagy hozzám"-ot.
2018. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha csak ezért utasítana vissza,simán megbocsájtanék neki. Nekem belső értékekből áll szeretni valakit,ha nem fogadja el,arról nem tehetek.
2018. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Vannak külsőre igen nagy játékos pasik. Hiába néz ki jól nem kell, mert ismerem ezt a típust.
2018. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%

Talán ezért célszerű mindenkinek a saját kategóriájában ismerkedni.

Viszont tudom jól, hogy vannak emberek, akiknek valóban nem olyan fontos a külső. Elég sok jóképű fazont ismerek, akik csak azért választottak nem túl szép nőket, mert ezek a nők jófejek, megértőek, kedvesek, barátnak is 100%-osan működnek.

2018. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!