Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Tinder tényleg csak a tinik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder tényleg csak a tinik társkeresője?

Figyelt kérdés

Mondjuk én se vagyok hí de öreg a 36 évemmel,de nyilván nem vagyok már rég a tinikorban,viszont zömében csak tinilányokat látok rajta hiába nyomok arra hogy idősebbeket is adjon,kíváncsiságból a férfiakat is megnéztem és egy-két 25-28 évest leszámítva a 18-21-es korosztály dominál ott is,vagy tévedek?

Az a baj hogy visszajelzések alapján ez az egyetlen valamire való netes társkereső,mivel időhiányom miatt a személyes ismerkedés sokszor egészen el van lehetetlenítve...


2018. dec. 7. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
*Agyilag tinik
2018. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondhatni, hogy igen. 25 év alattiak vannak főleg.
2018. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Én ismertem meg róla egy 28 éves csajt (egyéjszakás), 40 éves fitnesz edző nőcit (első randin csók, de aztán eltűnt) és egy 36 éves elvált, gyermektelen jogász nőt is (szexkapcsolat).


Vannak azért rajta idősebbek.

25/F

2018. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Manapság már csak ez a sok pitsamutogató insta ringyó használja arra, hogy növelje a követői számát instagramon, semmi másra.
2018. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Tinder fénykora állítólag 2014-16 körül volt, akkor lehetett rajta aratni. Manapság már inkább az jellemző, amit az előttem lévő válaszoló is írt.
2018. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!