Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek milyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen pasik jönnek be jobban? Romantikus, vagy nagyképű, tahó? Nektek a külső vagy a belső számít jobban? Ti örülnétek ha a fiú virágot vinne az első randira?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyen fél-másfél fejjel magasabb nálam.Megfigyeléseimből nekem a barna hajúak jönnek be, kék vagy barna szemmel. Legyen romantikus de nem nyálas, nagyképű tahóktol egyenest írtózok. Külső megfog és a belső megtart ez igaz. A kettő összefügg, hiába néz ki jó ha iszonyú a természete és fordítva is igaz(hiába rendes kedves ha nem lehet vele megjelenni sehol a külsője miatt). Megvagyok a virág nélkül az első randin :))


Nina 19/L

2010. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Salala salala igazat kell hogy adjak neked én sem vagyok egy adonisz és nagyon sokszor le is koppintanak, csak én izmos is vagyok ami manapság hátrány az ismerkedésnél...
2010. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:)
2010. jún. 28. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!