Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, őszintén: ti láttatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén: ti láttatok már szép nőt kiszállni zsiguliból vagy régi Pegaut206-osból?

Figyelt kérdés

Az esetek többségeben az legjobb nők sportkocsiban, vagy új audi/BMW-ben ülnek rendszerint egy kemény pasi mellett. Tudom, hogy van itt pár ember aki próbálja az ellenkezőjét bizonyítani, de nem hiába globálisan elterjedt igazság ez.


Nők és sikertelen pasik válaszait NEM KÉREM.


Olyan pasik válaszaira vagyok kíváncsi, akiknek volt már nője, és képes elfogulaglanul gondolkodni.


2018. dec. 8. 17:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Engem szép nőnek tartanak,és biciklivel járok,a barátom is.

Szórakozóhelyre busszal,vagy taxival megyünk. De azért nem bízom a véletlenre,csak menő új buszokra szállok fel,amik drágák,(csakis "pegaut"),rozoga csóró buszokra nem. Na elégedett vagy?

2018. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%
emlékszem mikor egy nagyon szép zsír új 5ös bmwt láttam, nagyon tetszett és mondtam a környezetemben lévőknek is, hogy milyen szép azok meg azt válaszolták, hogy aki benne üll az a szép. pár nap után közelről láttam milyen nő száll ki belőle és eléggé elmosolyodtam, hogy ez nekik a szép? a ráncokat már a smink se tudta eltakarni, a vénülő arcot akárhogy is festette 29-30 éves nőként nagyon egy leélt nőnek nézett ki, aki még a 40 es nőknél is idősebbnek nézett ki.
2018. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A 4-6-os villamoson annak a rengeteg 10/10-es csajnak minden nap gondolom épp szervizben van a 6-os bömös.
2018. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hogyne én voltam az😂😂😂👌
2018. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen... kisposkim volt, mindketten rezidens orvosok voltunk a párommal, én sebész, ő altatóorvos lett! 175 magas mindene tökéletes, szép kedves okos, ma már nem a barátnőm, már a feleségem, és 2 kislány anyukája, ja és már felfejlődtünk, már egy 20 éves szizuki swift áll a ház elött! :)
2018. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
kezelő orvosnak kellett volna mennetek, akkor x5ös bmw lenne a házatok előtt :))
2018. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
16/16 Nehogy azt hidd! Vezető főorvosok lennénk, 3-3 munkahely, akkor talán... nem szakrendelünk, nem fogadunk el semmilyen hálapénzt, ha adni akarnak, akkor adják az ápoló személyzetnek, nem paktálunk le semmilyen gyógyszergyártó cégekkel, és sok ügyelet sincs a picik miatt, így is a nap nagyrészét a műtőben töltjük....
2018. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én eddig a legjobb nőket a villamos megállóban láttam
2018. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!