Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon milyen az a nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen az a nő, aki mellett ő elköteleződne?

Figyelt kérdés

Ismerek egy 20-on éves férfit ,akinek már rég nem volt komoly kapcsolata. Nagyon vonzó, intelligens, kiegyensúlyozott, nyugodt, jó természete van, sikeres, humoros, jó fej, kedves, megértő,toleráns és előítéletmentes az emberekkel. Neki szinte mindig jó kedve van, és másokat is fel tud vidítani. Egyszer szóbakerült a házasság téma és mondta, hogy ő majd szeretne egyszer megházasodni és gyereket is akar, de most még ráér ezzel, még nem akar elköteleződni.

Szerintetek egy iylen férfi vajon mikor fog elköteleződni és milyen nő az, aki őt igazán érdekelheti?

Nem akarok persze semmilyen szerepet magamra erőltetni, szóval nem azért kérdezem, csak kíváncsi vagyok, hogy vajon a saját adottságaimmal van esélyem nála.


2018. dec. 9. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Akibe beleszeret, nagyon szerelmes lesz... Érd el, hogy beléd zúgjon.
2018. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

semmi konkrétumot nem írtál róla. Ezek nagyon általános dolgok ráadásul szubjektívek is, te nyilván máshogy látod őt úgy hogy vonzódsz hozzá, mint aki nem vonzódik.

Ez a nem akar elköteleződni dolog is rengeteg mindent jelenthet... pl le akarta rázni azt aki erről faggatta, vagy hogy fél az elköteleződéstől vagy kb bármit

2018. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30 körül jön rájuk a házasodási kényszer.
2018. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rockarc ***** válasza:

27 voltam, amikor hazassagra adtam a fejem, korai volt, raertem volna. Azota eltelt 15 ev, az egy fel generacio es ma az meginkabb korainak szamit. De barmikor szembejohet valaki, aki mellett ez az erzes elhalvanyul. A mi erdekli kerdesre szerintem te jobb valaszt tudsz adni, mint mi itt ismeretlenul.


42F

2018. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!