Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mit jelent ez nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit jelent ez nálatok?

Figyelt kérdés

Mikor találkozón a férfi/fiú kijelenti, hogy egy bizonyos dolog, csak a nő/lány miatt történik, mert azt szereti, tetszik neki? Teljesen hétköznapi dologról van szó. PL: helyszín, öltözék stb... Kifejezetten félénk, visszahúzódó fiúról van szó.

Kérem, a "Le akar fektetni" stílusú válaszok mellőzését


2018. dec. 9. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Le akar fektetni.
2018. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Ki is jelentette, hogy azért van rajta/azért visz oda, mert te azt szereted/tetszik neked.


Azt szeretné, hogy jól érezd vele magad, tetszen neked ő is és az adott helyzet is.


Pláne ha még felénk is.

2018. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
El akar téged varázsolni. Félénk pasiknál ez bevett dolog, hogy úgy próbálnak hódítani, hogy teljesen behódolnak a nő akarata előtt, abban bízva, hogy ez működhet. Gyakorlatilag papucsként viselkednek már ismerkedési fázisban, de ők ezt nem így fogják fel, hanem ők azt hiszik, romantikus lovagok. Ilyen férfival általában olyan kapcsolatra számíthatsz, ahol a kontroll végig a kezedben lesz, te leszel a domináns - bár arra is van példa, hogy a pasi kinyílik és hozni tudja az elvárható férfi-szerepet. A türelmesebb nők "jutalma" lehet, ha ezt ki tudják várni. Aki a nők közül járt már ilyen cipőben, zömében azt mondja, érdemes, mert idővel hihetetlen pálfordulásokat tapasztaltak a párjuk esetében, de pozitív értelemben.
2018. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első kivételével ment a zöld kéz. Igen kijelentette, hogy az én kedvemért történik, és az este folyamán több gesztus is volt. Egy dolog viszont biztos, hogy sose volt és nem is lesz papucs. Ebben azért vagyok biztos, mert az ismeretség régebbi, a randi az új Jöhetnek még a vélemények
2018. dec. 9. 15:46
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
..megerősítenélek benne, hogy nem is törvényszerű, hogy papucs legyen belőle..ugyanígy, magamat félretéve udvarolok, tudom, hogy domináns vagyok és tudatosan odafigyelek mert nem azért akarok társat, hogy az az én második kiadásom legyen hanem, hogy mindkettőnk jobbik énje kombinálódjon és később az szaporodjon..
2018. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy vélemény nélkül ki pontoz le válaszadókat, de legalább írna valamit, ne csak ész nélkül nyomkodjon
2018. dec. 9. 21:44
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös arra lennék kíváncsi, jelent-e ez valamit, mondjuk azt, hogy kedvel, szeretne többet, vagy egyszerűen figyelmes, és ennyi
2018. dec. 9. 21:47
 8/11 Rockarc ***** válasza:

Szimpla gesztus. Lehet sosem jutna eszebe, de a kedvedert megteszi. Ez egyaltalan nem baj, ha a szemelyiseget nem kell torzitania hozza. Ha viszont valami teljesen karakteridegen dolgot vallal be erted, abbol kesobb baj lesz. Nem veletlenul mondja mindenki, hogy sajat magadat add egy szerep helyett.


Pl ha a felesegem a kedvemert olyanra lakozza a kormet, amirol tudja, hogy nekem tetszik az szerintem egy tok jo dolog. Ha viszont utalja az adott szint, mert mit tudom en, nala a fekete a gyaszt jelenti, es annak ellenere megteszi, az szomoru, es engem is zavar.


42F

2018. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Személyiség torzításról nincs szó, szerepet sem játszik, tudom, hisz ismerem milyen valójában. Egyszerűen nem tudom, hogy merjek-e nyitni felé, vagy ez csak udvariasság, és erre csak egy férfi tudna választ adni. /A 42 éves válaszoló kb jó korosztály/ Még abban az esetben is, ha mindenki más, de vannak dolgok, amik kódolva vannak, mint pl a testbeszéd Nem tudom, ez érthető-e.
2018. dec. 9. 23:58
 10/11 Rockarc ***** válasza:
100%

Ha nem lenne visszahuzodo, akkor odaallna eled es elmondana az erzeseit. En azt gondolom a leirasod alapjan, hogy ez a max, amit ki bir preselni magabol kozeledes cimszo alatt. Mindenkeppen nyitnod kell fele, ha te is kapcsolatot szeretnel. Az keves lesz, hogy viszel neki sutit, mert a multkor azt mondta, hogy szep a bluzod, ide tobb kell. Es arra is keszulhetsz, hogy minden ilyen nyogvenyelosen fog menni, az agyba is neked kell majd berangatni, mert nincs az a noi praktika, ami kihozna belole a jo ertelemben vett "allatot".


42F

2018. dec. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!